به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه، نماینده ولی فقیه در جمع نیروهای هلال احمر گفت: مردم این استان که همیشه در همه صحنه ها حضور داشتند و دارند مستحق خدمت هستند، کار نیروهای هلال احمر در کمک به گرفتاری های مردم این استان بسیار ارزشمند است، نیروهای هلال احمر نیز با تلاش و انگیزه کار می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی بیان کرد: امروز در جامعه ای زندگی می کنیم که انقلابی تاریخ ساز و اثرگذار در دنیاست این انقلاب را این مردم ایجاد کردند بار این انقلاب بر دوش مردم است و دشمن نیز تلاش می کند مردم را خسته کند و خار مسیر راه مردم شود و مردم را ناامید کند.
وی عنوان کرد: اگر مردم خسته شوند، تسلیم خواسته های دشمن می شوند و همیشه نیز دیده ایم کشورهایی که در طول تاریخ تسلیم شده اند خسارت های زیادی دیده اند و چیزی هم نصیب شان نشد اما در دوران مبارزه خسارتشان کمتر از دوران تسلیم است، مقاومت اجر و پاداش دارد.
امام جمعه شهر یاسوج تصریح کرد: در تاریخ بشر نگاه کنیم ملت هایی که به جایی رسیدند زحمت کشدیدند و رنج کشیدند این ها از اول که اینگونه نبودند که قدرت داشته باشند رنج کشیدند تا به گنج برسند.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی ادامه داد: در دوران قاجار انگلیس بر ما حاکم شد و در این ایام قحطی بر ایران شکل گرفت، ۹ میلیون نفر در آن قحطی جان شان را از دست دادند و برخی منابع دیگر می گویند ۱۵ میلیون نفر از بین رفتند مگر جمعیت ایران چقدر بوده است نیمی از جمعیت از بین رفت و از گرسنگی ایستاده می میردند این دوران خفت بار و ذلت بار بود.
وی افزود: در فیلم یتیم خانه ایران بخشی از این ظلم به تصویر کشیده شده است بعد به حکومت پهلوی رسیدیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار