پیمان قاسمخانی اخیرا با صحبت در باب اکران آنلاین، اعلام کرده است که فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری فعلا به صورت آنلاین اکران نخواهد شد.

مدتی است که صحبت ها پیرامون اکران آنلاین فیلم های ایرانی بالا گرفته است. همانطور که احتمالا می دانید، اولین فیلمی که در ایران به صورت آنلاین اکران می شود، « خروج » ساخته ابراهیم حاتمی کیا است. اخیرا نیز مشخص شده است که دو فیلم «مهمانخانه ماه نو» و «سراسر شب» به صورت آنلاین اکران خواهند شد . بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران ؛ پیمان قاسمخانی اخیرا اعلام کرده است که فیلم جدید او یعنی « خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری » فعلا به صورت آنلاین اکران نخواهد شد. وی همچنین در باب اکران آنلاین فیلم ها صحبت هایی به جا آورده است. پیمان قاسخانی در پاسخ به احتمال اکران آنلاین فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» به قرار زیر صحبت کرده است.
چنین روشی به طور کلی مسبوق به سابقه است و شبکه هایی مثل نتفلیکس اختصاصی فیلم هایی برای شبکه خودشان تولید می کنند که ممکن است اکران هم شود، ولی ما در ایران به این موضوع فکر نکرده ایم. کاری که صاحبان فیلم «خروج» انجام داده اند هم جالب بوده و خط شکنی کرده اند و فکر می کنم برای خیلی از فیلم ها می تواند اتفاق درستی باشد.
پیمان قاسمخانی در ادامه گفت:
اکران در سامانه های وی اودی به نظرم بیشتر برای فیلم هایی مناسب است که شاید قرار نیست یا پیش بینی نمی شود آثار پرفروشی باشند و در وی اودی شانس بیشتری برای دیده شدن دارند، اما کمدی قطعا شرایط متفاوت تری دارد.
پیمان قاسمخانی ادامه داد:
تماشای کمدی در سالن سینما حال بهتری دارد و این که مردم همه با هم بخندند یک تجربه دسته جمعی جذاب است. برای همین علاقه شخصی من این است که فیلم «خوب، بد، جلف ۲» در سینما اکران شود، چون ماجرا فقط پول و فروش فیلم نیست. لذت فیلم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار