به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مجموعه ای از محصولات فرهنگی اداره تولیدات تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم رضوی تولید و به مخاطبین ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ، معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: این مجموعه طبق روال سال های گذشته اقدام به تولید محصولاتی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد با اشاره به اینکه اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی هر سال در هفته دفاع مقدس سعی داشته تا با تولید محصولات محوری و متعدد یاد و خاطره دفاع مقدس را زنده نگه داشته و در ترویج فرهنگ آن گام موثر بردارد افزود: همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس و به منظور بزرگداشت آن از سوی این مجموعه یک سری محصولات فرهنگی با هدف انتقال آرمان های انقلاب و دفاع مقدس تهیه شده است.
وی با اشاره به اینکه تولید محصولات فرهنگی با رویکرد نشر و اعتلای فرهنگ اهل بیت(ع) و انتقال ارزش های دینی و انقلابی در بین زائران از طریق تأمین، تولید و توزیع آثار برای سنین مختلف در قالب های متنوع از مهمترین اهداف و ماموریت های اداره تولیدات فرهنگی است گفت: تولید کتاب های «رفیق خوشبخت ما» و «رد پای گل سرخ» و رونمایی از این دو اثر از جمله اقدامات این اداره در هفته دفاع مقدس است.
گنابادی نژاد معرفی ۱۰ عنوان کتاب در طول هفته دفاع مقدس در حرم مطهر رضوی را از دیگر اقدامات اداره تولیدات فرهنگی برشمرد و تصریح کرد: «پایی که جا ماند»، «تیپ ۸۳»، «جنگ پابرهنه»، «خط عاشقی»، «رد پای گل سرخ»، «رفیق خوشبخت ما»، «لشگر خوبان»، «طلایه داران نور»، «من زنده ام» و «نورالدین پسر ایران» عناوین کتاب هایی است که طبق برنامه ریزی های انجام شده در طول هفته دفاع مقدس در بارگاه منور امام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار