سه کشته و ۶ زخمی در تصادف ۲۰۶ با وانت مزدا در جاده قدیم مشهد-نیشابور

تین نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
متاسفانه در حادثه جاده قدیم مشهد-نیشابور در هشت کیلومتری مشهد و در جاده قدیم نیشابور-مشهد اتفاق افتاد، شش نفر مصدوم شدند و سه نفر در دم جان خود را از دست دادند.

تصادف در جاده قدیم مشهد به نیشابور شش مصدوم و سه کشته برجای گذاشت.
به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مشهد اعلام کرد که در پی گزارش تصادف شدید یک دستگاه پژو ۲۰۶با وانت مزدا در محور جاده قدیم مشهد به نیشابور در ساعت ۹:۱۰ از طریق خطوط تلفن اورژانس ۱۱۵ مشهد سریعا چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شدند.
بنابر اعلام این مرکز، متاسفانه در این حادثه که در هشت کیلومتری مشهد و در جاده قدیم نیشابور-مشهد اتفاق افتاد، شش نفر مصدوم شدند وسه نفر در دم جان خود را از دست دادند.
آتش نشانی: در این تصادف رخ به رخ سرنشینان محبوس شده بودند
ه️م چنین سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی مشهد، محمدجواد سبحانی اظهار کرد: صبح امروز و در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع تصادف رانندگی بین دو دستگاه خودروی وانت مزدا و پژو ۲۰۶ در جاده قدیم مشهد به نیشابور و گرفتار شدن افراد در داخل هر دو خودرو، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه امداد نجات ایستگاه شماره 9 را به محل حادثه در فاصله هشت کیلومتری مشهد اعزام کرد.
️ وی خاطرنشان کرد: نجات گران آتش نشانی پس از حضور در محل مشاهده کردند تصادف شدید رخ به رخ بین دو خودروی سواری به وقوع پیوسته که منجر به محبوس شدن ۹ نفر از سرنشینان هر دو وسیله نقلیه در لابلای آهن پاره های خودروها شده که بلافاصله تیم های امداد و نجات آتش نشانی با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به رهاسازی افراد محبوس شده از درون این دو وسیله نقلیه کرده و شش نفر از مصدومان را تحویل تکنسین های اورژانس حاضر در محل برای انتقال به بیمارستان دادند.
️آتشپاد دوم سبحانی ادامه داد: در این ...

سرخط اخبار