استاندار گلستان گفت: باید کمیته سامان ازدواج در شهرستان های استان فعالیت خود را آغاز کند و به طور جدی موانع پیش روی رشد ازدواج و کاهش طلاق را رفع نماید.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس عصر چهارشنبه ۲۶ شهریور در چهل و هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تصریح کرد : چنانچه دستگاههای از حضور در این جلسه خودداری می کنند به وزارت خانه مربوطه اطلاع داده شود و این دستگاه توسط دبیرخانه از ستاد حذف شوند.
وی افزود: دستگاههای اجرایی که برای آنان وظایفی تعیین شده باید در زمینه افزایش ازدواج آگاهانه و کاهش نرخ طلاق آموزش لازم را ارائه نمایند.
استاندار گلستان یادآور شد : باید کمیته سامان ازدواج در شهرستان های استان فعالیت خود را آغاز کند و به طور جدی موانع پیش روی رشد ازدواج و کاهش طلاق را رفع نماید.
حق شناس گفت:حمایت لازم از تولیدی های منطبق با پوششهای های اسلامی صورت می گیرد و باید تلاش کنیم باید زمینه افزایش تقاضا را فراهم آوریم.
وی یادآور شد: اماکنی دولتی مناسب تسهیل ازدواج جوانان در اختیار مجمع ازدواج جوانان استان قرار گیرد تا بتوانند به بحث کاهش هزینه های ازدواج کمک کند.
وی بابیان اینکه واژه حیا برای انسان است و تنها منوط به دین و دینداری نیست، گفت: حیا صرفاً مخصوص زن نیست و در بسیاری از مکان ها ممکن است حیا برای مرد اهمیت دوچندانی داشته باشد.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد : امیدواریم با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در راستای پوشش ایرانی اسلامی در استان گلستان به یک طرح قابل اجرا دست پیدا کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار