مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خبر داد:

اجرای بیش از ۲۵ برنامه فرهنگی هم‌زمان با دهه فجر در لرستان

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۴۲
خرم آباد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از اجرای بیش از ۲۵ برنامه فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه ای هم زمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، احمد حسین فتایی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: هم زمانی چهل و دومین جشن انقلاب با چهل سالگی دفاع مقدس فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت است که بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضمین می کند.
وی تصریح کرد: مسئولیت دو کمیته فرهنگی هنری و ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد استانی دهه فجر با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در همین راستا بیش از ۲۵ برنامه تخصصی جهت اجرا در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طراحی شده که بستر اجرای بخش عمده ای از آنها فضای مجازی خواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ادامه داد: تهیه و تولید شماره جدید مجله فرهنگی هنری دیاری به مناسبت دهه فجر با رویکرد برنامه شاد و متنوع توسط هنرمندان، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران اداره کل، رونمایی از کتب منتشرشده سال جاری به ویژه کتب دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه عکس انقلاب در همه شهرستان ها، برگزاری مسابقات کتاب خوانی، پویش استانی «ریحان و زندگی» با محوریت تبیین هویت خانواده و استفاده از ظرفیت نشریات محلی استان در جهت تولید محتوای متناسب ازجمله برنامه هایی است که در دهه فجر سال جاری اجرا می شود.
فتایی اظهار داشت: از دیگر برنامه هایی که هم زمان با دهه فجر اجرا می شود می توان به برگزاری عصری شعر با موضوع انقلاب، تجلیل از مقام زن و مادر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س) ، برگزاری جشنواره موسیقی آواها و نواهای رضوی، برگزاری جشنواره مد و لباس با رویکرد فضای مجازی، برگزاری جشنواره فیلم فجر با رویکرد فضای مجازی و برگزاری دوسالانه خوشنویسی به نام سردار دل ها اشاره کرد.
وی افزود: برگزاری جشن انقلاب در شهرستان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار