کولاکوویچ: لهستان برای پیروزی به اندازه کافی قدرتمند بود

آفتاب نیوز جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
سرمربی تیم ملی والیبال پس از شکست این تیم مقابل لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت ها گفت: حریف به اندازه کافی قدرتمند بود و بهتر از ما عمل کرد.

آفتاب نیوز :
تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز جمعه برای برگزاری نخستین دیدار خود در مرحله نهایی لیگ ملت ها به مصاف لهستان رفت و مقابل این تیم با نتیجه ۳ بر یک متحمل شکست شد.
ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از این دیدار و نتیجه به دست آمده در آن گفت: بازی سختی برای ما بود. ما ست اول را بسیار خوب آغاز کردیم و واقعاً در فرم خوبی بازی کردیم اما در ست دوم تیم لهستان دفاع های خوبی انجام داد و ما در دریافت ها مشکل داشتیم. آن ها در ادامه ی بازی در سرویس نیز خیلی خوب عمل کردند.
وی افزود: بازی خیلی بزرگی را در دور نهایی لیگ ملت ها داشتیم. ما مقابل تیمی مغلوب شدیم که بهتر از ما عمل کرد و به اندازه ی کافی قدرتمند بود.
سرمربی تیم ملی والیبال تصریح کرد: فردا یک روز تازه برای ما خواهد بود و در انتظار دیدار با برزیل هستیم. این بازی، تعیین کننده ی تیم صعودکننده به نیمه نهایی خواهد بود.
دیدار تیم های ملی والیبال ایران و برزیل در مرحله نهایی لیگ ملت ها ساعت ۲:۳۰ بامداد روز شنبه برگزار می شود. برنده این دیدار راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد.

سرخط اخبار