آمد وشد خودرو ها هم اکنون در جاده های مازندران روان است و از بعد ازظهر جاده های هراز و چالوس یکطرفه می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه ترافیک دو روز گذشته در استان نیمه سنگین و سنگین بوده است، گفت: هم اکنون امد وشد خودرو ها در جاده های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.
سرهنگ قدمی با بیان اینکه آمد وشد انواع کامیون، تریلر، کامیونت در جاده های هراز از ساعت ۶ صبح امروز ممنوع شد و این ممنوعیت تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد، افزود: رفت و آمد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از رودهن به آب اسک محدوده مشاء ممنوع می شود.
او گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در جاده هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز از آب اسک به رودهن یکطرفه می شود.
رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳تا۲۴ امروز از کرج به مرزن آباد ممنوع است، افزود: تردد خودرو هااز ساعت ۱۶تا۲۴ امروز از مرزن آباد به کرج یکطرفه می شود.
سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد همه تریلر ها به استثنای تریلر های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸صبح تا ساعت ۲۴امروز از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع شد.
او افزود:آمد وشد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح فردا از محور های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ قدمی گفت: از لحاظ شرایط آب و هوایی آسمان استان صاف و سطح جاده ها خشک است.
رئیس پلیس راه مازندران از زائران و مسافران خواست در صورت امکان از جاده سوادکوه که حجم ترافیکی کمتری دارد، استفاده کنند و برای پرهیز از حوادث احتمالی استراحت بین راهی را در برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار