تشکیل کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر در کهگیلویه و بویراحمد

لوگوی ایسنا ایسنا . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۵۵
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد اولین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد و با حضور مدیران دستگاه های فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد.

"محمدعلی پیرسبزی" تقویت و نشاط سازی گرامیداشت دهه فجر انقلاب را از رسالت های کمیته فرهنگی و هنری دهه فجر دانست و افزود: پرداختن به عملکرد چهل و دو ساله انقلاب اسلامی از نگاه حوزه فرهنگ و هنر در قالب فیلم، عکس، سرود و موسیقی و نشر و سایر رشته های فرهنگی و هنری را موثرترین راه ترویج اندیشه انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به ضرورت تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی و فرهنگی تمام ظرفیت خود برای پیاده کردن خدمات نظام بکار ببرند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دهه فجر امسال شرایط خاص خود را دارد اظهار کرد: با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا و عدم بهره مندی از فعالیت های حضوری و مخاطب محور، اغلب برنامه ها با محوریت فضای مجازی و یا حضور حداقلی برگزار می شوند.
"نوذر استوار" قائم مقام صداسیما و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی پخش بیش از ۱۰۰ ساعت برنامه فرهنگی و هنری در دهه فجر در صداسیمای استان خبر داد و تاکید کرد: آمادگی انعکاس همه فعالیت های مرتبط با دهه فجر بویژه فعالیت ها و اولیدات فرهنگی و هنری در صداسیمای استان پیش بینی شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه نمایندگان ادارات کل آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، کانون پرورش فکری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری یاسوج و ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد به ارائه برنامه های خود در دهه فجر انقلاب اسلامی پرداختند.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار