گروه سیاسی امام جمعه پلدشت گفت: مهم ترین نکته کشته شدن ابوبکر البغدادی، درس عبرت دوباره برای خوش باوران و دلبستگان به غرب و آمریکاست که باز هم با چشمان خود ببینند بعد از هلاکت صدام، قذافی، ملاعمر، بن لادن و زرقاوی، سرانجام نوبت البغدادی رسید.

به گزارش ایکنا آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی، امام جمعه پلدشت، ظهر امروز، 10 آبان، در خطبه های نماز جمعه با اشاره به رهنمودهای فرمانده کل قوا در دیدار با دانشجویان ارتش اظهار کرد: امنیت مهم ترین نیاز ضروری یک ملت و جامعه است و ارتش و نیروهای مسلح به پشتوانه ایمان به خدا و تکیه برنیروی مردم، باید امنیت کشور و نظام را حفظ کنند.
وی بیان کرد: تلاش اخیر دشمن، در آشوب سازی و فتنه انگیزی در کشورهای همسایه ایران انقلابی، با هدف نا امن سازی کشورهای مقاومت است. همه باید مراقب باشند به خصوص مردم و مسئولان عراق و لبنان که اولویت اول کشورهایشان علاج ناامنی است.
امام جمعه پلدشت افزود: برای مردم و مسئولان کشور ما اولویت مهم، پیشگیری از بروز ناامنی و آشوب، توسط دشمنان و عوامل داخلی آنان است.
طالبی با اشاره به اینکه ملت ما یک ملت آزاد است که بدون نیاز به دیگران، آزادانه فکر و اراده می کند و منافع حقیقی خود را تشخیص می دهد و مستقلانه برای تأمین آن منافع تصمیم می گیرد، گفت: همین فکر و اندیشه و اراده و عمل آزادانه در پرتو اسلام و انقلاب، مورد طمع و غضب دشمن است؛ لذا تمام تلاش او این است که مردم و نیروهای مسلح و مسئولان ما را، دچار تغییر در محاسبات و مبتلا به تخریب محاسبات درست خود کند و از این رو بصیرت نیاز امروز همگانی است.
وی بیان کرد: توصیه های 9 گانه رهبر بصیر انقلاب اسلامی، نقشه راه و نسخه شفابخش پیشگیری و علاج فتنه های سخت و نرم دشمن، در این شرایط و در آینده است.
این مقام مسئول با اشاره به ۱۳ آبان ماه اظهار کرد: سیزده آبان ماه، سالروز ۳ واقعه مهم است و ۳ حادثه ای که دست پلید آمریکا در آن نقش اصلی را داشته است و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار