کارشناس فوتبال گفت: تغییر مارک ویلموتس تیم ملی فوتبال ما را پودر خواهد کرد و براساس داده های علمی با چالشی بزرگ مواجه می شویم.

جلال چراغپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تساوی بدون گل عراق و بحرین که باعث شد همچنان به صعود به عنوان تیم اول امیدوار بمانیم، گفت: به نظر من این مساوی خیلی هم به سود ما تمام نشد شاید از نظر جدول اگر عراق برنده می شد صعودش به مرحله بعد را قطعی می کرد به عنوان تیم اول به مرحله بعد راه پیدا می کرد و ما دیگر نمی توانستیم صدرنشین گروه شویم. اما این را در نظر بگیرید که در آن صورت بازی آخر عراق با ایران در ورزشگاه آزادی برای عراقی ها تشریفاتی می شد و این به سود ما بود. ما با کی روش که تیم ملی بسیار تنظیم شده ای داشت نتوانستیم عراق را ببریم و با این تیم مساوی کردیم اما وقتی عراق صعودش را به مرحله بعدی قطعی می کرد در بازی تشریفاتی مقابل ما خودش را به آب و آتش نمی زد و این از نظر انگیزشی به سود ما می شد.
وی افزود: از منظر دیگر این مساوی باعث شد تیمی از جدول رها نشود و همه تیم ها شانس داشته باشند اما اکنون ممکن است شرایط به گونه ای رقم بخورد که در بازی آخر عراق با تمام توان مقابل ما بازی کند. ضمن اینکه اگر عراق پیروز می شد بحرین یک باخت دیگر می آورد و ترسان و لرزان تر از همیشه به ایران می آمد.
چراغپور با اشاره به شرایط جدول عنوان کرد: ما قبل از بازی با بحرین و عراق 6 امتیاز از هنک کنگ و کامبوج می گیریم و 12 امتیازی می شویم. به فرض بحرین هم این دو تیم را ببرد با 14 امتیاز مقابل ما قرار می گیرد. در آن صورت ما باید بحرین را ببریم و صعود کنیم. آن هم در حالی که بحرین مقابل ما بحرینی بازی می کند و مگس به بازیکنانش بخورد به زمین می خوردند و وقت کشی خواهند کرد. داوری بازی هم بسیار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار