دولت برای رتبه‌بندی معلمان بودجه‌ای در نظر نگرفته است

لوگوی خبرگزاری آنا خبرگزاری آنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۵۹
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق گفت: موضوع رتبه بندی معلمان به بودجه ارتباطی ندارد و جزء طرح هایی است که باید در صحن بررسی و رأی گیری شود و در لایحه بودجه دولت، منبعی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، محمد رشیدی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری پنجشنبه شب شبکه دو سیمادر ادامه این برنامه گفت: در موضوع کالا های اساسی و ارز ۴۲۰۰ تومانی با رانت جدی مواجه بودیم که مجلس این ارز را آزاد در لایحه بودجه محاسبه می کند و از طرف دیگر به مصرف کننده و تولیدکننده یارانه پرداخت می کند.
وی ادامه داد: شرایط به نحوی برنامه ریزی شده است که مردم برای مایحتاج روزانه نگران نباشند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ افزود: به واردکنندگان دارو هم فرصت می دهیم که مابه التفاوت را از دولت بگیرند و حتی از شرکت های بیمه هم کمک می گیریم و نباید دارو برای مردم دغدغه شود.
 رشیدی گفت: در تبصره ۱۴ مبلغ ۵۰ هزار میلیارد تومان را از منابع هدفمندی برای حمایت از بنگاه های متوسط و کوچک در نظر گرفتیم.
وی ادامه داد: احکام بودجه بسیار محکم بسته شده است و ۲۷ هزار میلیارد تومان اوراق برای بخش کشاورزی، آب های مرزی، مراتع، جنگلداری، آبخیزداری، تولید بذر و کود در نظر گرفته شده است.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: احکامی که در لایحه بودجه ۱۴۰۰ نوشته شده است به رونق تولید و بنگاه های تولیدی کمک خواهد کرد.
وی افزود: در تبصره ۱۴ بخشی از پول های یارانه و هدفمندی برای مردم در فضای تولید، سهام و بورس کارسازی خواهد شد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ درباره رتبه بندی معلمان هم گفت: موضوع رتبه بندی معلمان به بودجه ارتباطی ندارد و جزء طرح هایی است که باید در صحن بررسی و رأی گیری شود و در لایحه بودجه دولت، منبعی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .