معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

در طرح اقدام ملی هیچ واحد مسکونی نباید به نام متقاضی یا افراد خانواده اش باشد

پانا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴

تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی، ضمن تشریح جزئیات ثبت نام از متقاضیان در طرح اقدام ملی اعلام کرد از جمله شروط ثبت نام و عدم استفاده از هیچ یک از تسهیلات از اول انقلاب تا کنون است ضمن آنکه نباید هیچ واحد مسکونی به نام متقاضی یا افراد خانواده و تحت تکفل وی وجود داشته باشد.
محمود محمودزاده در نشست خبری اعلام جزئیات آغاز ثبت نام متقاضیان مسکن در طرح اقدام ملی مسکن گفت: در این طرح، ۴۰۰ هزار واحد مسکونی برای متقاضیان ساخته می شود که این کار پس از بررسی شرایط آنها انجام خواهد شد.
وی افزود: بر اساس قانون باید چهار شرط برای متقاضیان در طرح اقدام ملی برای مسکن در نظر گرفته شود که شامل نداشتن واحد مسکونی به نام خود، اعضای خانواده و سایر افراد تحت تکفل در هنگام ثبت نام و نیز عدم استفاده از هیچ یک از تسهیلات از اول انقلاب تا کنون می شود.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، با بیان اینکه در شهرهای کوچک مشکل زمین داریم و واگذاری های ۹۹ ساله ادامه دارد، گفت: بخشی دیگر از پروژه ها به صورت پروژه های مشارکتی خواهد بود که بخش کمی را در برمی گیرد.
وی یادآور شد: هزینه ساخت این واحدها پرداخت شده و به صورت مرحله ای از پروژه ها دریافت شود که بخشی از آن، به صورت وام بانکی و بخشی به صورت نقدی دریافت خواهد شد.
محمودزاده خاطرنشان کرد: پرداخت اقساط زمین پس از دو سال تنفس آغاز خواهد شد که پول آن به صورت اقساطی، از متقاضیان دریافت می شود.
دریافت ۳۰ درصد از هزینه ساخت از متقاضیان در مرحله اول
وی افزود: یکی دیگر از وام هایی که به متقاضیان پرداخت می شود، با استفاده از بخشی از منابع صندوق توسعه ملی و نیز منابع داخلی بانک ها خواهد بود؛ به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار