جای خالی جداشده های استقلال پر می شود؟

آی اسپورت چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۴

آی اسپورت - استقلال در شرایطی تمرینات خود را آغاز کرده که پروسه جذب بازیکنان جدید این تیم پس از جذب 5 بازیکن جدید متوقف شده و پس از حضور استراماچونی در ایران خبری از جذب بازیکن جدید در این تیم نشده است. دشتی، باقری، یزدانی، ریگی و بلبلی 5 خرید استقلال در نقل و انتقالالات تابستانی بوده اند و این در حالی است که استقلال تا بدینجا 8 بازیکن خود را به طور قطعی از دست داده، 3 بازیکن دیگر این به احتمال بسیار زیاد از این تیم جدا خواهند شد و تکلیف چند بازیکن دیگر نیز هنوز مشخص نشده است.
خسرو حیدری، مهدی رحمتی، امید نورافکن، الهیار صیادمنش، ایسما، گادوین منشا، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری 8 جدا شده قطعی استقلال هستند و پژمان منتظری، روبه چشمی و علی کریمی نیز در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته اند و تکلیف آیاندا پاتوسی و چند بازیکن زیر 23 سال این تیم نیز همچنان نامشخص است.
در چنین شرایطی استقلال نیاز به جذب بازیکنان بیشتری دارد و نفرات جذب شده برای پر کردن جای بازیکنان جداشده کافی نیستند. استقلال در حال حاضر نیاز در بیشتر پست ها نیاز به جذب بازیکن جدید دارد و باید دید آیا در نهایت مدیران این تیم می توانند جای خالی نفرات جدا شده این تیم را پر کنند و یا استقلال در طول فصل با بحران کمبود بازیکن کلیدی مواجه خواهد شد.

سرخط اخبار