جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، از اشراف پلیس راه آهن کشور در ارتقای امنیت شبکه حمل و نقل ریلی و اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، سردار محمد شرفی در حاشیه بازدید از پلیس راه آهن کشور با اظهار رضایت از اقدامات این پلیس در سال ۹۸، گفت: رویکرد و هدف اصلی پلیس راه آهن کشور، ارتقای امنیت خطوط ریلی کشور و حفظ آرامش مسافران این صنعت مهم و پر تردد است.
وی به تمهیدات پیشگیرانه پلیس راه آهن اشاره و تصریح کرد: برابر بررسی های انجام شده اشراف مجموعه فرماندهی پلیس راه آهن کشور بر ایستگاه ها و خطوط ریلی با اجرای طرح های پیشگیرانه و همچنین هدایت و نظارت بر عملکرد کارکنان قابل تقدیر است.
شرفی پلیس راه آهن را پیشتاز در تامین امنیت خطوط ریلی عنوان کرد و افزود: آن چه برای ما مهم است همکاری، همدلی و پشتکار برای برقراری نظم و امنیت است که به یاری خداوند متعال این مهم با مدیریت خوب رئیس پلیس راه آهن کشور، سرهنگ "حشمت اله ملکی" در این حوزه محقق شده است.
شرفی با ابراز رضایت و قدردانی از فعالیت های انجام شده در راستای ارتقای امنیت شبکه حمل و نقل ریلی و اقدامات صورت گرفته در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، روحیه بالای کارکنان پلیس راه آهن در خدمتگزاری، افزایش رضایت مندی مسافران، تعامل مثبت، موثر و سازنده با رده های درون و برون سازمانی و موفقیت های چشمگیر پلیس راه آهن در سال گذشته، تدابیر لازم در خصوص مأموریت های سال جاری را تبیین و اولویت های ماموریتی در سال ۹۹ را تشریح کرد.
کاهش ۳۱ درصدی جرایم حوزه صنعت ریلی در تعطیلات نوروزی
سرهنگ حشمت اله ملکی؛ فرمانده پلیس راه آهن کشور نیز گزارش کاملی از روند اقدامات و فعالیت های انجام شده به ویژه در خصوص مأموریت نوروز ۹۹ و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ارائه کرد.
وی با تبریک آغاز سال جدید و اعیاد شعبانیه، گفت: به موازات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار