تهران- ایرنا- تصادف زنجیره ای ۲ دستگاه مینی بوس به همراه ۲ خودرو سواری در بزرگراه فتح تهران منجر به مصدومیت ۱۶ نفر شد.

رئیس مرکز اورژانس تهران روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۷ امروز این حادثه در بزرگراه فتح به سمت تهرانسر به سامانه ۱۱۵ اعلام که بلافاصله تکنسین های اورژانس به همراه چندین دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
پیمان صابریان افزود: در این حادثه بدلایل نامشخص ۲ دستگاه مینی بوس به همراه ۲ دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ و ۴۰۵ با یکدیگر برخورد کرده بودند که ۱۶ نفر از سرنشینان این خودروها از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند.
وی ادامه داد: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی ۷ مصدوم به بیمارستان ضیائیان و همچنین ۷ مصدوم دیگر به بیمارستان های فیاض بخش و امام خمینی (ره) و ۲ مصدوم دیگر به بیمارستان یافت آباد منتقل شدند.
رئیس مرکز اورژانس تهران علت این تصادف را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.
وی همچنین از واژگونی خودرو پراید در بزرگراه تهران- کرج بعد از آزادگان خبر داد و گفت: این سانحه نیز در ساعت ۶:۱۳ امروز به سامانه ۱۱۵ اعلام شد.
به گفته صابریان، در این حادثه نیز ۵ سرنشین خودرو پراید از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که همه مصدومان این حادثه نیز به بیمارستان های امام خمینی (ره) و فیاض بخش منتقل شدند.
وی از شهروندان خواست با توجه به لغزندگی جاده ها با سرعت مطمئنه در مسیرها حرکت کنند.
همچنین پلیس راهور در اطلاعیه ای از مردم خواسته بود که بدلیل بارش برف و یخ بندگی جاده ها با سرعت مطمئنه در جاده ها رانندگی کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار