بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد که در حال حاضر بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی، وحید هاشمیان است.

به گزارش تسنیم، خداداد عزیزی درباره عدم صعود تیم فوتبال امید ایران به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و ناکامی در راهیابی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو، اظهار داشت: مسئولان فدراسیون فوتبال و اهالی ورزش به تیم های پایه کم لطفی می کنند و به همین دلیل است که نمی توانیم نتیجه بگیریم. وقتی بازی ایران و کره جنوبی را نگاه می کردم به عنوان طرفدار تیم ملی از نوع بازی کره ای ها لذت می بردم. پاسکاری های خوب، کار های ترکیبی عالی، بهترین استفاده از فضا ها و ... در بازی کره دیده می شد. بنابراین، کره حق داشت به عنوان تیم اول از گروهش صعود کند.
وی در ادامه افزود: حمید استیلی همین تیم امید را سه ماهه جمع کرده بود. با این اوصاف چه توقعی می توان از او داشت؟ او به خاطر زمان کم، نتوانست تیمش را هماهنگ کند. بازیکنانی مثل اللهیار صیادمنش نزدیک مسابقات قهرمانی آسیا به تیم امید اضافه شدند. ضمن اینکه در هر بازی، در خط جلو تغییراتی داشتیم. اگر واقعاً می خواهیم برای دوره بعدی نتیجه بگیریم، باید از الان تیم های پایه را جمع کنیم. مثل کارشناسانی نباشیم که الکی می گویند به فکر تیم های پایه باشید، بعد همه می روند دنبال کارشان.
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال با انتقاد از شرایط حاضر در تیم های پایه ادامه داد: نمی دانم چرا فکری به حال تیم های پایه نمی شود. اینکه الان تمام بار مسئولیت عدم صعود تیم امید را روی دوش استیلی بیندازیم، نامردی است. تیم امید سه مربی با سه تفکر متفاوت داشته است، بعد انتظار داریم تیم ما به جای ازبکستان به مرحله بعد برود، ازبکستانی که دوره قبل قهرمان آسیا شده بود. دیگر دوره اینکه چشم مان به یک نفر باشد، گذشته است. دوره چشم ...

سرخط اخبار