تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: سامانه بارشی روزهای یکشنبه و دوشنبه، مناطق دامنه های البرز غربی و مرکزی، سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی و مرکز کشور را در بر می گیرد و با کاهش دما، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد همراه است.

فریبا گودرزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اظهار داشت: در سه روز آینده برای بعد از ظهر و شب ها در برخی مناطق جنوب شرق استان فارس، غرب و شمال هرمزگان و ارتفاعات مرکزی کرمان رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار می رود.
وی ادامه داد: از اواخر وقت شنبه با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب در برخی مناطق غربی و شمال غربی بارش های پراکنده آغاز می شود.
به گفته این کارشناس هواشناسی از روز یکشنبه تا سه شنبه هفته آتی دمای هوا در نیمه شمالی کشور بین ۴ تا ۷ درجه کاهش پیدا می کند.
سردترین شهر، شهرکرد با دمای ۲ درجه سانتی گراد و گرمترین اهواز با ۳۷ درجه سانتی گراد است.
تهران سرد می شود
گودرزی تصریح کرد: امروز تهران آسمان کمی ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد دارد. بیشنه دما آن ۲۵ و کمینه ۱۶ درجه است.
وی اعلام کرد: از یکشنبه شب و روز دوشنبه شرایط برای رگبار، رعد و برق و بارش های پراکنده فراهم است و از روز دوشنبه تهران سرد می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار