عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه ای به رئیس مجلس تصریح کرد: قانون­گذاری، نظارت، تحقیق و تفحص و ... زمانی ارزش خود را پیدا می ­نمایند که منجر به نتیجه ­ای ملموس شود؛ طوری که مردم شیرینی آن را عملا بچشند.

آفتاب نیوز :
سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملّی در نامه ای به محمّدباقر قالیباف، رئیس مجلس با آرزوی موفقیت برای او و همکارانش، نکاتی را برای به سرانجام رساندن هرچه بهتر مأموریت های مجلس یازدهم، مطرح کرد.
متن کامل نامه سعید جلیلی بدین شرح است:
باسمه تعالی
برادر گرامی، جناب آقای محمدباقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم؛
با احترام، شروع دوره­ یازدهم مجلس شورای اسلامی و ریاست آن را به جناب­عالی و سایر نمایندگان محترم، صمیمانه تبریک می­گویم. امیدوارم تلاش­ های این دوره­ مجلس برای مردم، نظام و انقلاب، مبارک و برای عزیزان نماینده، توشه ­ای گران­قدر در محضر الهی باشد.
نمایندگی مردم، مسئولیتی سترگ است که مجلس محترم برای انجام شایسته­ آن، نیازمند پشتیبانی و یاری همگان است که به سهم خود، نکاتی را به خانه­ ملت تقدیم می­ نمایم:
مهرماه ۶۸ در مقاله­ «تفکر بسیجی، ضرورت دوره­ سازندگی»، حیران از روندی که پس از دفاع مقدس در برخی عرصه­ ها در حال شکل ­گیری بود، آرزو کردم در مجلسی که باید عصاره­ فضائل ملّت باشد، حال و هوای نمایندگان آن در پشت تریبون، به­ سان رزمنده­ ای باشد که روی خاکریز، در پشت «دوشکا» قرار می ­گرفت و هر آن در معرض تیر دشمن بود و خالی از هرگونه حب و بغض شخصی و هواهای نفسانی، انجام وظیفه می­ نمود.
بی ­گمان از عزیزانی که این خاطرات را به­ خوبی به یادگار دارند، انتظار مضاعفی است که فضای سیاسی کشور را با تفکر بسیجی در ساحت مجلس، عطرآگین نمایند.
هرکس که دل در گرو انقلاب و کشور دارد، باید در حد وسع خود، سایه به سایه تحولات را دنبال و بر آن تاثیر مثبت بگذارد. اگر رویکرد و رفتار درستی از سوی دولت و سایر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری