انتقادات شهرام ناظری از دولت و صداوسیما

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶
آئین رونمایی از آلبوم «آرش کمانگیر» به آهنگسازی پژمان طاهری و خوانندگی شهرام ناظری با طرح انتقادات این خواننده پیشکسوت علیه دولت و صداوسیما همراه شد.

مراسم رونمایی آلبوم «آرش کمانگیر» به آهنگسازی پژمان طاهری، روایت قطب الدین صادقی و خوانندگی شهرام ناظری بعدازظهر جمعه ۲۴ اسفند ماه با حضور تعدادی از هنرمندان در تالار اجتماعات موزه موسیقی برگزار شد.
این در حالی است که روز چهارشنبه ۲۲ اسفندماه کنسرتی از این پروژه موسیقایی در مرکز همایش های برج میلاد تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی بود.
تلاش برای روزآمد کردن آرش کمانگیر با شهرام ناظری
محمد حسین توتونچیان در ابتدای مراسم رونمایی آلبوم «آرش کمانگیر» اظهار کرد: این آلبوم با زحمت های فراوان دوست هنرمندم پژمان طاهری به سرانجام رسید و بسیار خوشحالم که امروز شاهد رونمایی آن در موزه موسیقی هستیم. به هر حال این روزها رونمایی از آلبوم ها و آثار موسیقایی مد شده است. شما بدانید شهرام ناظری به هیچ عنوان نیازی به این بزرگ شدن ها ندارند و ما به جهت اینکه هواداران استاد تمایل داشتند که چنین برنامه هایی برگزار شود نسبت به برگزاری این مراسم اقدام کرده و به خواست استاد موزه موسیقی را برای اجرای برنامه انتخاب کردیم.
پژمان طاهری آهنگساز آلبوم «آرش کمانگیر» هم در این نشست بیان کرد: خیلی خوشحالم ک ...

[ مشاهده متن کامل انتقادات شهرام ناظری از دولت و صداوسیما پارسینه ]