امام جمعه دیشموک خواستار تشکیل کمیته ارزیابی برای تحقق وعده مسئولان در بخش دیشموک شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد ، مراسم ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با حضور آحاد مختلف مردم ولایتمدار در مسجد صاحب الزمان (عج) دیشموک برگزار شد.
امام جمعه شهر دیشموک افزود: انقلاب ملت ایران ریشه در عاشورای امام حسین (ع) دارد که انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) زمینه ساز ظهور حضرت حجت بن الحسن (ع) و به ثمر نشستن خون تمامی اولیا، انبیا و امامان معصوم (ع) است.
حجت الاسلام علی اکبر راوند با بیان اینکه شهدا از امام امت الگو گرفتند گفت: در این زمینه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی کاملی است که خود را تربیت شده مکتب امام (ره) می داند.
خطیب مراسم ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با اشاره به نشات گیری انقلاب از نهضت عاشورا گفت: امام خمینی (ره) دلش با خدا بود و با الگوگیری از امام حسین (ع) با ظالمان سازش نداشت و به خدا ایمان کافی و وافی داشت و در راه خدا مقابل طاغوت ایستاد.
امام جمعه دیشموک افزود: رفتار و مکتب امام خمینی (ره) باعث شد که در دنیا عکس سربازان امام همچون حاج قاسم سلیمانی در بین آزادگان جهان محبوبیت داشته باشد.
حجت الاسلام علی اکبر راوند از استاندار، نهاد های امنیتی و اطلاعاتی در استان، خواستار تشکیل گروه ارزیاب به منظور تحقق وعده مسئولان در بخش دیشموک شد.
وی با بیان اینکه وعده های زیادی توسط برخی از مسئولان در بخش دیشموک داد، ولی هیچکدام عملیاتی نشده است، ادامه داد: افرادی به دنبال انحراف در حرکت انقلاب هستند چرا برخی از مسئولان وعده می دهند، ولی وعده های آنها هیچ وقت عملی نمی شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری