ایسنا/یزد معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از راه اندازی کانون ارزیابی شایستگی عمومی مدیران در استان ها خبر داد.

«سید صدرالدین صدری» در جلسه کارگروه توسعه مدیریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با اعلام این خبر افزود: دولت مصمم است انتصابات مدیران در دستگاه های دولتی از مسیر کانون های ارزیابی صورت گیرد.
وی خاطرنشان کرد: بخشنامه راه اندازی کانون های ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای به دستگاه های و استان ها ابلاغ شده و این کانون در تعدادی از استان ها نیز ایجاد شده است.
صدری در ادامه هدف از این امر را آموزش و تربیت نیروی انسانی دستگاه های اجرایی برای تصدی پست های مدیریت حرفه ای ذکر کرد.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد، «سید مجتبی حسینی پور» رییس این سازمان نیز در این نشست گفت: بانک اطلاعاتی وضعیت نیروی انسانی 126 دستگاه اجرایی استان تهیه شده است.
وی همچنین توسعه دولت الکترونیک را گام مهمی در جهت تحول اداری دانست و افزود: در این زمینه نیازمند تحول و شتاب بیشتری هستیم.
حسینی پور آموزش و پرورش را یکی از نهادهای مهم در تربیت نسل های آینده دانست و گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی نگاه خاصی به تحول در حوزه آموزش و پرورش دارد و معتقد است این نهاد نیازمند حمایت های خاص مادی و معنوی است.
وی گفت: با برنامه ریزی به عمل آمده درصدد راه اندازی کانون ارزیابی مدیران در استان یزد هستیم به طوری که تعداد پنج نفر از کارشناسان این سازمان دوره آموزشی مرتبط را در سازمان اداری و استخدامی کشور طی کرده اند.
«جعفر رحمانی شمسی» معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم در این نشست گزارشی از وضعیت نیروی انسانی دستگاه ها و برنامه های این معاونت در این زمینه ارائه داد.
وی همچنین اعلام کرد: با برگزاری هفتمین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار