مترو مسیر رسیدن به کتاب را آسان کرد

تبیان سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲

یکی از بزرگ ترین رویدادهای فرهنگی کشور سال هاست در اردیبهشت ماه با عنوان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود و مهم ترین ماه برای کتاب خوان هاست چرا که فرصتی کم نظیر است که بار دیگر در بزرگ ترین گردهمایی کتاب خوان ها و ناشران ایرانی و خارجی دور هم جمع شوند. امسال نیز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از چهارم تا چهاردم اردیبهشت ماه 98در مصلی امام خمینی(ره) برپاشد. اگرچه نمایشگاه کتاب تهران امسال زودتر از سال های دیگر برگزار شد اما شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همانند سال های گذشته از روزهای آغازین با افزایش ظرفیت خود تلاش کرد تا بهترین خدمات رسانی را به بازدیدکنندگان ارائه دهد.خبر خوب برپایی این رویداد بزرگ فرهنگی در مصلی امام خمینی(ره) بود چرا که به دلیل دسترسی آسان به نمایشگاه از دو ایستگاه متروی شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) علاقه مندان به راحتی توانستند خود را به نمایشگاه برسانند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه مهندس فرنوش نوبخت نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل با اشاره به افزایش تقاضای سفر در طول ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: به دلیل دسترسی به محل برگزاری نمایشگاه، از طریق دو ایستگاه شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) در خطوط یک و سه مترو به منظور رفاه حال مسافران جدول زمانبندی ویژه برای این ایام اجرا کردیم.
در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب در روزهای عادی ( شنبه تا چهار شنبه ) تعداد قطارهای فعال افزایش یافت و فاصله حرکت قطارها به 4 دقیقه رسید این درحالی اجرا شد که تعداد کل حرکت های مسافری از 386 حرکت به 400 حرکت مسافری رسید.
...