یکی از ویژگی های بازی پابجی موبایل که بسیاری از بازیکنان در تلاشند به این ویژگی دست پیدا کند پرنده در بازی پابجی موبایل است و اگر بتوان آن را به صورت رایگان بدست بیاورند که دیگر بسیار عالی خواهد شد.

به گزارشگروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا، یکی از ویژگی های بازی پابجی موبایل که بسیاری از بازیکنان در تلاشند به این ویژگی دست پیدا کند پرنده در بازی پابجی موبایل است و اگر بتوان آن را به صورت رایگان بدست بیاورند که دیگر بسیار عالی خواهد شد.
من در این مطلب قصد دارم که در رابطه با این موضوع که چگونه در بازی پابجی موبایل پرنده رایگان بگیریم صحبت کنم در ادامه با من همراه باشید.
چگونه در بازی پابجی پرنده رایگان را دریافت کنیم؟
پابجی اطلاعاتی نداشته باشند به همین دلیل تصمیم گرفتم که در ابتدا کمی در رابطه با پرنده در بازی پابجی موبایل صحبت کنم.
در واقع پرندهFalcon Companionدر بازی پابجی موبایل معمولاً بر روی شانه های یکی از بازیکنان نشسته و در هنگام حرکت در طول بازی در کنار آنها پرواز خواهد کرد.
شما و هم تیمی های تان قابل مشاهده خواهد بود بنابراین، نگران نباشید که سایر بازیکنان دشمن متوجه حضور این پرنده در کنار شما شوند.
با من همراه باشید تا در رابطه با این موضوع صحبت کنم که چگونه می توان پرنده را در بازی پابجی موبایل به صورت رایگان بدست آورد.
گرفتن پرنده رایگان در پابجی
روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید پرنده را در بازی پابجی موبایل به صورت رایگان بدست آورید که در ادامه در رابطه با آنها صحبت خواهم کرد.
استفاده ازgift box
شما تنها کافیست بر روی gift box سمت راست و پایین صفحه وجود دارد کلیک کنید سپس شما باید 50 companion shards را جمع آوری کنید. در اولین بخش از جعبه که Summon Companions خواهد بود، شما باید ۵ الی ۳ ماموریت را به پایان برسانید و سپس با استفاده از BP های حالت بتل رویال قسمت ها را خریداری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار