ابراهیم شکوری ، معاون باشگاه پرسپولیس گفت: به تعهدمان با رادو پایبند هستیم و در زمان مورد توافق قسط دوم مطالباتش را پرداخت می کنیم .
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
ابراهیم شکوری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت:
شرایط تیم ما پس از دربی که بچه ها یک بازی پرقدرت را به نمایش گذاشتند خوب است و اکنون برای دیدار با فولاد آماده می شوند. فکر می کنم هرچه سریع تر خود را به صدر جدول نزدیک کنند.
وی در گفت و گو با اخبار شبکه سوم سیما درباره نفرات مصدوم و محروم پرسپولیس برای این مسابقه گفت:
خدا را شکر فعلا بازیکن مصدوم و محرومی نداریم. شرایط تیم باثبات است و امیدواریم با توجه به بازی های عقب افتاده مان بتوانیم هرچه سریع تر در جایگاه بالای جدول تثبیت کنیم.
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بوژیدار رادوشویچ و درخواست وی برای پرداخت مطالباتش زودتر از موعد مورد توافق توضیح داد:
پس از اینکه تیم ما با برگزاری مراحل گروهی و حذفی لیگ قهرمانان به ایران بازگشت رادو به ایران نیامد اما پس از مستقر شدن ما در باشگاه پرسپولیس توافقی با وی انجام دادیم تا در دو قسط پول وی را پرداخت کنیم. مرحله اول این پرداختی طبق توافق مان انجام شد و مرحله دوم حدود ۳-۲ ماه دیگر است.
شکوری افزود:
ما به تعهد و توافق مان پایبند هستیم و طبق صحبت هایی که با رادو داشتیم سعی داریم شرایط را به شکلی آماده کنیم که با توجه به تعهدات قراردادی اش در تیم ما حضور داشته باشد. امیدواریم این اتفاق بیفتد و همچنان بتوانیم همکاری مان را ادامه بدهیم.
وی درباره فرصت ۱۵ روزه رادوشویچ به پرسپولیس عنوان کرد:
  با وی توافق کردیم و قرار شد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار