انهدام باند سارقان مأمور نما در پایتخت

آفتاب نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶
جانشین پلیس آگاهی پایتخت از انتشار تصاویر بدون پوشش ۷ سارق حرفه ای خبر داد و گفت: متهمان با جعل عنوان مأمور پلیس از اتباع خارجی ۱۵ میلیارد ریال سرقت کرده اند.

آفتاب نیوز :
سرهنگ کارآگاه داود فرد گفت: در اوایل سال جاری پرونده های متعددی با موضوع سرقت به شیوه مأمور قلابی از اتباع خارجی به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
وی افزود: مالباختگان در اظهارات مشابهی به کارآگاهان گفتند که سارقان با خودروهای پراید، پژو۴۰۵، پژوپارس، پژو۲۰۶ و هیوندای سانتافه در محدوده های فرودگاه مهرآباد، بازار تهران و نقاط مرکزی شهر راه آنها را مسدود و آنان را سوار بر خودروهایشان کرده اند و به بهانه های اینکه دلار جعلی همراهشان است و یا اینکه عضو گروه تروریستی هستند، اموال همراهشان را سرقت کرده و از محل گریخته اند.
جانشین پلیس آگاهی پایتخت در ادامه اظهارکرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که کارآگاهان با یک باند حرفه ای روبه رو هستند و در تحقیقات میدانی از محل های وقوع سرقت کارآگاهان موفق شدند یکی از خودروهای سارقان ( پژو ۴۰۵) را شناسایی کنند.
داودفرد اضافه کرد: پس از شناسایی مالک خودرو به نام سهراب 35 ساله وی با مجوز قضائی در مخفیگاهش در شهرستان رامسر دستگیر و برای تحقیقات پلیسی به پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد.
جانشین پلیس آگاهی پایتخت افزود: کارآگاهان در ادامه تحقیقات با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی شش تن دیگر از اعضای این باند شدند و تمام اعضای این باند در 13 آبان ماه طی چندین عملیات همزمان پلیسی جداگانه در محدوده های شمال، شمال غرب شهر تهران و شهرستان کرج بازداشت شدند و در بازرسی از مخفیگاه متهمان خودروهای مورد استفاده در صحنه سرقت کشف شد.
وی در ادامه گفت: متهمان بازداشت شده از ۳۰ تا ۶۰ سال سن دارند. بررسی سوابق آنان نشان داد که چهارتن از اعضای این باند پیش تر به اتهام سرقت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار