جدال چند رسانه اصولگرا با علی اکبر رائفی پور نظریه پرداز و سخنران معروف بالا گرفته و در تازه ترین موج این تقابل، رائفی پور در مطلبی مفصل و 5 صفحه ای به یادداشت 3 صفحه ای روزنامه فرهیختگان پاسخ داده است.

به گزارش صبحانه ، امیر عبودزاده: جدال چند رسانه اصولگرا با علی اکبر رائفی پور نظریه پرداز و سخنران معروف بالا گرفته و در تازه ترین موج این تقابل، رائفی پور در مطلبی مفصل و 5 صفحه ای به یادداشت 3 صفحه ای روزنامه فرهیختگان پاسخ داده است.
جالب این که گزارش مفصل فرهیختگان در نقد و تحلیل رائفی پور و فعالیت هایش بلافاصله از سوی خبرگزاری تسنیم هم بازنشر شده بود که نشان از یک برنامه ریزی برای پرداختن به پروژه |رائفی پور» دارد. اگرچه رائفی پور با ارتباطات گسترده و حمایت های بسیاری که از خود می بیند، نباید چندان احساس نگرانی داشته باشد.
محض نمونه این که او در جوابیه 5 صفحه ای و عجیب و خواندنی خود گفته، علی اکبر ولایتی رییس دانشگاه آزاد او را خواسته و از او بابت رفتار نادرست روزنامه فرهیختگان که زیرمجموعه دانشگاه آزاد است دلجویی کرده است.
مطلب بلند رائفی پور نکات بسیاری دارد که مطمئنا در آینده به آنها پرداخته خواهد شد و چه بسا خود روزنامه فرهیختگان به آنها پاسخ دهد. اما چند نکته در این نوشته جلب نظر می کرد. اول اصرار رائفی پور بر این که تاکنون برای موسسه چندوجهی خود «انصاف» یک ریال هم از بیت المال نگرفته. این در حالی است که جابه جا در مطلب خود از حمایت هایی گفته که از طرح ها و پروژه های این موسسه شده و اینکه بسیاری از محصولات و ایده های «انصاف» به طرز حیرت انگیز و سریعی از طرف نهادهای دولتی خریده شده یا مورد حمایت قرار گرفته است.
نمونه اخیر و عظیم آن اسلحه ذوالفقار است که تبدیل به اسلحه نظامی رسمی کشور شده است. دومین نکته جایی است که رائفی پور در ابتدای مطلب متذکر می شود:«فعالیت های اجتماعی اینجانب در قالب سخنرانی و تبلیغ ...

عناوین مهم خبری