کدخدایی: این جناح و آن جناح برای شورای نگهبان فرقی ندارد

لوگوی ایسنا ایسنا . سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۴۸
سخنگوی شورای نگهبان گفت: وظیفه ما رعایت مُرّ قانون و رعایت بی طرفی است و نمی توانیم بگوییم این جناح یا آن جناح ارجح است.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس اعلام کرد:
آیین تکریم و معارفه سرپرست قدیم و رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات این استان امروز ۷ بهمن ماه با حضور دکتر عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان و همچنین مسئولان ارشد استان فارس همچون نماینده رهبر معظم انقلاب، استاندار و سرپرستان دفاتر ۱۵ گانه دفتر نظارت در سطح استان برگزار شد.
دکتر کدخدایی در این نشست ضمن قدردانی از حضور مسئولان ارشد استان فارس، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی که برای پیروزی انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند و همچنین یاد سردار سرافراز اسلام، سردار دل ها، شهید سلیمانی و شهید فخری زاده و علمایی نظیر مرحوم آیت الله یزدی، آیت الله مؤمن، آیت الله شاهرودی و آیت الله مصباح یزدی که سهم بزرگی در پیروزی نهضت امام و بعد از انقلاب هم سهم بزرگی برای انجام وظایف دینی و تربیت شاگردان داشتند را گرامی داشت.
وی افزود: اگر بگوییم تمام این ها را از برکت وجود یک فرد الهی مانند امام خمینی (ره) داریم، اغراق نکرده ایم و در واقع این راهی بود که امام راحل برای همه ما ترسیم و چراغی روشن کردند که تبدیل به نهضت و انقلاب اسلامی شد و بعد از آن هم این نظام به لطف خدا و با پشتیبانی مردم، مرز چهل سالگی را پشت سر گذاشت.
سخنگوی شورای نگهبان نگاه امام را یک نگاه راهبردی توصیف کرد که با استفاده از آموزه های اسلامی برای ملت ایران ترسیم کردند و سپس ادامه داد: امام راحل مصداق دقیق «مَنْ خَافَ مَقَامَ رَبِّهِ» و یک انسان خود ساخته ای بودند که همه وجودش برای خداوند بود و با خودسازی که انجام داده بودند، توانست مردم را هدایت کند و نهایتاً وظیفه ...

سرخط اخبار