بخش صنعت کشور نیازمند پیوست‎‌های امنیتی و انتظامی است

لوگوی ایرنا ایرنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۳۵
بوشهر- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: صنعت کشور بویژه بخش های ساختمان و خودروسازی نیازمند پیوست‎ های امنیتی و انتظامی است.

به گزارش ایرنا، سردار قاسم رضایی روز پنجشنبه در بوشهر به رسانه ها اعلام کرد: اگر سرقت منزل یا خودرویی صورت می گیرد باید ایمنی آن نیز وجود داشته باشد که با وجود پیوست امنیتی و انتظامی خلاء نبود ایمنی آنها برطرف می شود.
وی بیان کرد: در این ارتباط باید قوانین و مقرراتی تعریف و دولت و مجلس برای تحقق این مهم به طور جد آن را در دستور کار قرار دهند تا دغدغه نیروی انتظامی به عنوان متولی آرامش با ظرافت خاص و ویژه دنبال شود.
رضایی ادامه داد: ساختمان ها و خودروهایی که براحتی و در کمترین زمان ممکن امکان ورود و سرقت از آنها فراهم است به طور حتم باید پیوست انتظامی امنیتی داشته باشند و در کنار آن صاحبان اموال نیز باید مقررات را رعایت کنند.
وی اظهار کرد: برخی از قوانین باید بازدارنده باشد زیرا وقتی سارقی دستگیر شده و به ۲۰ بار سرقت اعتراف می‎کند تعریف خاصی دارد که یک جا خلاء اجرا قانون و یک جا نیز شاید به دلیل ضعف قانون باشد.
رضایی ادامه داد: در صورتی که قوانین و مقررات بازدارنده باشد چنین سرقت هایی از سوی یک نفر به صورت مستمر صورت نمی گیرد.
وی افزود: برای برخی مجرمان انجام جرم و به نوعی رفتن به بازداشتگاه و زندان عادی شده و باید با بررسی و بازنگری در قوانین مدیریت لازم پیرامون آن صورت گیرد.
رضایی اظهار کرد: نیروی انتظامی با نگاه انقلابی خود نفرات و رزمندگانی از سرباز، درجه دار و افسر دارد همه با این روحیه از دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه جای کشور از جمله استان بوشهر مرزبانی می کنند.
جانشین فرمانده ناجا گفت: استان بوشهر به دلیل موقعیت مرزی، وجود تاسیسات بسیار مهم کشوری و مردمی انقلابی شرایط و جایگاهی خاصی دارد و در کنار دریایی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار