«محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع یمن در سخنانی ضمن هشدار به عربستان، امارات و رژیم صهیونیستی در صورت ادامه محاصره و حمله به یمن، تاکید کرد که نیروهای یمنی در حال حاضر در آمادگی بسیار بالایی به سر می برند و همه اقدامات لازم را برای انجام حمله استراتژیک گسترده که دشمن را فلج کند انجام داده اند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری  برنا ، العاطفی روز شنبه با روزنامه یمنی «المسیره» گفت وگو کرد که متن کامل آن امروز یکشنبه در تارنمای این شبکه منتشر شده است.
وی گفت: نیروهای یمنی در حال حاضر بسیار آماده تر از مرحله قبل که «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن ابتکار عمل صلح را به دشمن ارائه داد، هستند.
المشاط رییس شورای عالی سیاسی یمن ۲۹ شهریور از طرح ابتکار عملی برای توقف دو جانبه درگیری ها خبر داده بود. این ابتکار عمل مبتنی بر توقف حملات هوایی به خاک عربستان در مقابل توقف تجاوزگری سعودی ها به یمن بود.
العاطفی با بیان اینکه ابتکار عمل در حملات هجومی در دست ماست نه آنها (ائتلاف سعودی) تاکید کرد: تهدید ما علیه امارات همچنان برقرار است و ما از نزدیک همه توطئه های این کشور را زیر نظر داریم.
وی افزود: ائتلاف متجاوز به یمن درباره مسئله صلح صادق نیست و اگر به محاصره و تجاوز ادامه دهد ما نیز سکوت نمی کنیم.
العاطفی افزود: به نفع دشمن است که بندهای ابتکار عمل را بپذیرد و اگر از این فرصت استفاده نکند به شدت پشیمان می شود.
وزیر دفاع یمن ادامه داد: نیروهای مسلح یمن همه اقدامات لازم را برای انجام یک حمله استراتژیک گسترده که دشمن را فلج کند انجام داده اند.
وی تاکید کرد: ما به توان تسلیحاتی جدید و پیشرفته دست یافته ایم؛ چیزی که قلب یمنی ها را آرام و در دل دشمن رعب ایجاد می کند.
این مقام یمنی هشدار داد: روزی فرا خواهد رسید که حریم هوایی یمن را به روی جنگنده های دشمن ممنوع اعلام کنیم.
العاطفی همچنین فاش کرد که صنعا به زودی از سلاحی رونمایی می کند به تازگی چند جنگنده را سرنگون کرده است.
در همین راستا، وزیر دفاع یمن با تاکید بر اینکه اسرائیل ...

سرخط اخبار