کرمان - ایرنا - تعداد کارگاه های تولیدی ماسک رایگان با نام "طرح جهادی حاج قاسم سلیمانی" در رفسنجان کرمان به ۳۰ واحد رسید.

مسئول موکب خاتم الانبیاء رفسنجان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روزانه افزون بر ۱۰ هزار ماسک در طرح جهادی حاج قاسم سلیمانی در رفسنجان تولید و بین محلات شهری و روستایی و منازل توزیع می شود.
علی میربابایی بیان کرد: امروز بیش از چهار هزار و ۵۰۰ ماسک رایگان در شهرک های بهزیستی، الغدیر، گسترش مسکن مهر و یاسمن، یکهزار و ۵۰۰ ماسک در منطقه نوق و بقیه بین صاحبان مشاغلی که این روزها فعالیت دارند، توزیع شد و این کار تا دفع بیماری کرونا در بین اهالی رفسنجان ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: اولین کارگاه تولید ماسک از ۲۲ اسفندماه گذشته در هنرستان مرتضوی کار خود را آغاز کرد و سپس با همیاری داوطلبانه مردم، کارگاه هایی در خیابان های شهید مصطفی خمینی، شهید حسینی و معراج، مناطق نوق، محله ماهونک و روستاهای مفت آباد، فتح آباد، عبدالله آباد و غیره ایجاد شد و تولید ماسک رایگان در رفسنجان افزایش یافت.
وی ضمن تقدیر از حمایت و کمک های خیرین، از مردم تقاضا کرد در صورت تمایل به سهیم بودن در تولید ماسک و توزیع رایگان به مردم کمک های نقدی خود را به شماره کارت انصار ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۰۳۸۴۰ واریز کنند.
میربابایی با اشاره به اینکه ضدعفونی خیابان ها و تمام کوچه های شهر رفسنجان نیز توسط ۳۰ نفر از خادمان موکب انجام می شود افزود: توسط این افراد محلات معراج جنوبی، معراج شمالی، بسیج، سردار جنگل، بلوار امام علی ع و محله های الله آباد، اسماعیل آباد، علی آباد انقلاب و صادق آباد، تمامی دستگاه های خودپرداز و تصفیه کننده آب رفسنجان، کارگاه های دوخت ماسک در شهر رفسنجان و نوق، گلزار شهدا و غیره ضدعفونی و گندزدایی می شود و روزانه بیش از ۲۵ هزار لیتر مواد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری