معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: به دنبال تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به قطعی، ترمیم بخشنامه دستمزد و حقوق و تسهیلات مناسب برای استادان و کارکنان هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از فردوس ، محمدمهدی فداکار در نشست با رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس، معاونان و جمعی از استادان، دانشجویان و کارکنان که در سالن جلسات آیت الله فردوسی پور برگزار شد به بیان برخی غرض ورزی ها نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.
وی عنوان کرد: برخی هدف شان ایجاد حاشیه برای دانشگاه آزاد اسلامی بوده و با این کار دنبال منافع خود هستند و ما نباید به خواست آنها دامن بزنیم و در راستای تحرکات آنان گام برداریم.
مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی از قدرت خرید کم کارکنان مطلعند
 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: قطعاً  از قدرت خرید کم کارکنان در شهرها مطلعیم، اما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی را در تمامی شهرها مرتفع کنیم.
فداکار افزود: مقایسه دانشگاه آزاد با دولتی درست نیست و اگر دولت به جای افزایش حقوق در برابر تورم به درستی برنامه ریزی کند می تواند بر مشکلات این حوزه فائق بیاید، با این وضعیت دانشگاه های دولتی نیز در آینده نزدیک دچار مشکلات مالی خواهند شد.
وی بیان کرد: دنبال تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به قطعی و بهبود چارت های اداری دانشگاه، ترمیم بخشنامه دستمزد و حقوق و تسهیلات مناسب برای استادان و کارکنان هستیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی درباره تعاونی مسکن در دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: در این زمینه اقداماتی صورت گرفته و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی فردوس باید موارد و مستندات لازم را برای بررسی به معاونت توسعه منابع و مدیریت ارسال کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس نیز در این نشست  یادآور شد: این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار