ساری-ایرنا-در حالی که حدود ۱۲ ساعت از زمان رسمی ۲۸ روزه نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتری در ایران باقی مانده نساجی قائمشهر موفق شد تا قرارداد چهار بازیکن جدیدش را برای نیم فصل دوم به ثبت رساند و همچنان به دنبال حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس تهران در ساعات پایانی نقل و انتقال و تنها چند ساعت پس از انعقاد قرارداد ۱.۵ ساله یحیی گل محمدی سرمربی سابق شهر خودرو مشهد با پرسپولیس در کسوت سرمربی تیم سرخ پوشان پایتخت در فهرست مازاد این تیم قرار گرفت.
رایزنی نساجی با ماهینی
براساس این گزارش با قطعی شدن قرارگیری نام این بازیکن پرسپولیس در فهرست بازیکن آزاد و اخراجی، مسوولان نساجی قائمشهر از جمله قائم مقام این باشگاه باب گفتگو را با ماهینی ۳۳ ساله اهل بوشهر باز کردند تا بتوانند وی را به این تیم شمالی بیاورند که در صورت توافق ماهینی سومین پرسپولیسی است که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر به نساجی می آید.
اگرچه به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نساجی قائمشهر در صورت اصرار به انعقاد قرارداد با این بازیکن نیاز به دریافت مجوز قانونی از فیفا ( فدراسیون جهانی فوتبال جهان) دارد که پیش بینی می شود فدراسیون جهانی نیز مشکلی برای موافقت نداشته باشد و این بازیکن برای نیم فصل دوم برای تنها نماینده شمالی کشور در رقابت های لیگ برتر بازی کند.
 ثبت قرارداد ۵ بازیکن در فهرست نساجی 
نایب رییس هیات فوتبال استان مازندران گفت: تا ساعت ۲۴ شب گذشته قرارداد چهار بازیکن جدید نساجی قائمشهر برای نیم فصل دوم به ثبت رسیده است و حضورشان در این تیم قطعی شد.
هادی خلردی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این بازیکنان را مهدی رحیمی، سعید کریمی، روح الله باقری و حامد بحیرایی اعلام کرد و اظهار داشت: حسین کیانی مقدم نیز در فهرست نساجی قائمشهر قرار داشت که به دلیل پایان یافتن زمان قانونی نقل و انتقالات برای حضورش نیاز به مجوز از فیفاست.
وی در مورد ...

سرخط اخبار