رئیس جمهور گفت: تنها با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند است که می توان زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کرد، در غیر این صورت با افزایش تعداد مبتلایان مواجه خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حجت الاسلام حسن روحانی امروز (یکشنبه) در تماس تلفنی با استاندار خوزستان در جریان آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ و شیوع ویروس کرونا در این استان و اقدامات انجام شده از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا در خوزستان قرار گرفت.
روحانی در این تماس تلفنی که نزدیک به یک ساعت به طول انجامید، بر ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استان از سوی مسئولان و متخصصان بهداشتی و درمانی تاکید کرد و افزود: تببین درست و دقیق موارد مرتبط با اصول بهداشتی و مصادیق فاصله گذاری هوشمند در میان مردم، می تواند نقش مهمی در مهار رشد تعداد مبتلایان ایفا کنند.
وی با دعوت از مردم استان برای همکاری با مسئولان و همچنین متخصصان بهداشت و درمان در زمینه رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، اظهار داشت: تنها با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند است که می توان زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کرد، در غیراین صورت با افزایش تعداد مبتلایان مواجه خواهیم بود که ممکن است به بازگشت برخی محدودیت ها در استان منجر شود.
رئیس جمهور در ادامه گفتگو با استاندار خوزستان، از وضعیت این استان در زمینه تولید محصولات کشاورزی با توجه به بارش های مناسب در فصل بهار آگاه شد و با ابراز خرسندی از افزایش میزان تولید گندم استان نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: کشاورزان و گندمکاران خوزستان با سعی و تلاش خود، نقش مهمی در خودکفایی کشور از نظر تولید گندم ایفا کرده اند.
روحانی با اشاره به دریافت گزارش از وزارت نیرو در مورد وضعیت منابع آبی کشور تاکید کرد: به وزارت نیرو دستور داده ام که با توجه به شرایط خاص امسال کشور از نظر بارش ها، موضوع کشت برنج در استان خوزستان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری