زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان گفت: توسعه و گسترش مراکز جامع ترک اعتیاد ویژه بانوان لازم و ضروری است.

به گزارش ایرنا زهرا ابراهیمی روز سه شنبه در نشستی مشترک با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان وبلوچستان برگسترش مراکز جامع ترک اعتیاد ویژه بانوان در استان تاکید کرد و اظهارداشت: با بهره گیری از ظرفیت  نهادهای مختلف و متولی در حوزه ی آسیب های اجتماعی در تلاش برای تقویت مراکزی هستیم که علاوه بر ترک اعتیاد برنامه ریزی هایی جدی در زمینه اشتغال و بازتوانی بانوان بهبود یافته و برگشت آنان به زندگی عادی را نیز به طور دقیق داشته باشد. 
وی بیان کرد: با توجه به این که زنان با آسیب های متعدد از سمت جامعه و حتی خانواده های خود روبرو هستند می توان با بهره گیری از فنون کسب و کار نوین و تقویت مبحث آموزش هدفمند پایداری همه جانبه ی زندگی فرد رها شده از اعتیاد را پیگیری کرد.
 مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان تصریح کرد: این دفتر بنا بر رسالت هدایتگرانه ی خود به دنبال تقویت سمن های مرتبط با این مبحث بوده تا با بهره گیری از ظرفیت جامعه ی محلی سهمی بسزا در ارتقای کیفیت اجرای سیاست های مهم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در حوزه بانوان و خانواده داشته باشد.
علی زندی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان وبلوچستان نیز در این نشست بر لزوم تقویت ظرفیت های موجود برای راه اندازی مجتمع های استاندارد با هدف ترک اعتیاد و بازگشت فرد به زندگی تاکید و شرحی از اقدامات و فعالیت های این ستاد در حوزه بانوان و خانواده با تاکید بر صیانت از نهاد ارزشمند خانواده و بازتوانی بانوان بهبود یافته در همه ی ابعاد بیان کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار