نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اهمیت فولاد مبارکه در این است که در هر کجای این مرز و بوم صنعتی وجود دارد که نیاز به ورق دارد به نوعی با این شرکت مرتبط است، اگر شرکت فولاد مبارکه وجود نداشت در این شرایط سخت تحریمی محتاج کشورهای بیگانه می شدیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شرکت فولادمبارکه، حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی پس از بازدید از خطوط تولید شرکت فولادمبارکه اظهار داشت: امروز واقعاً برای من روز خاطره انگیز و ماندگاری بود که توانستم از شرکت بزرگ فولادمبارکه و فرایند تولید ذوب تا ورق آن بازدید کنم.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: ورق هایی که در این شرکت در حال تولید است در واقع چرخ صنعت کشورمان را به گردش درآورده و خودکفایی در این عرصه که از صنایع پایه و مادر به شمار می رود در این شرکت حاصل می شود.
وی تصریح کرد: اهمیت فولاد مبارکه در این است که در هر کجای این مرز و بوم صنعتی وجود دارد که نیاز به ورق دارد به نوعی با این شرکت مرتبط است، اگر شرکت فولاد مبارکه وجود نداشت در این شرایط سخت تحریمی محتاج کشورهای بیگانه می شدیم.
میرتاج الدینی ادامه داد: خوشبختانه با طرح های توسعه ای که این شرکت دارد تولید انواع ورق های دیگر نیز محقق می شود و نیاز صنایع پایین دستی به خوبی تأمین خواهد شد؛ در حوزه انتخابیه بنده که شهر تبریز است بسیاری از صنایع از جمله تولیدکنندگان لوازم خانگی و به نوعی همه صنایع از محصولات این شرکت استفاده می کنند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان این شرکت و با اشاره به راه اندازی طرح توسعه ای که در دستور کار دارند، بیان داشت: این اقدامات در واقع عمل به فرمایش مقام معظم رهبری و هدف شعار جهش تولید است و از همه این عزیزان تقاضا دارم که نگذارند وقفه ای در راه اندازی نورد گرم ۲ ایجاد شود.
وی خاطرنشان کرد: باید در نظر داشته باشیم فولادمبارکه نماد ...

سرخط اخبار