آموزشگاه علمی تخصصی (درجه داری) شهید "ورکش" ناجا با حضور معاون هماهنگ کننده ناجا افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ سردار محمدعلی نوری نژاد در مراسم افتتاحیه آموزشگاه علمی تخصصی (درجه داری) شهید "ورکش" ناجا گفت: به شما جوانان عزیز و فرزندان برومند کشور که در ناجا و در این میدان ورود پیدا کرده اید، هفته ناجا را تبریک عرض می کنم.
وی در ادامه با اشاره به پیام تبریک مقام معظم رهبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی عنوان کرد: صدور این پیام رهبر انقلاب خطاب به کارکنان و فرزندان خود در ناجا، کریمانه و از روی مهر و محبت بود و با این پیام مجددا مدال و عنوان خدمتگزاری "مجاهدان فی سبیل الله" را به ماموران نیروی انتظامی هدیه کردند.
معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه ضمن تبریک ولادت باسعادت پیامبر اکرم (ص) تصریح کرد: خشم و لعن خودمان را نثار آن کسانی می کنیم که به اسم آزادی قلب مسلمانان را جریحه دار می کنند و به این افراد انزاجار خود را ابراز می کنیم.
وی به افتتاح آموزشگاه علمی تخصصی شهید "ورکش" ناجا اشاره و عنوان کرد: این مرکز با ظرفیت مطلوبی افتتاح شده است، اما باید بیش از چیزی که هست آن را تقویت کنیم تا بتوانیم به نحو مطلوب از آن بهره ببریم.
سردار نوری نژاد گفت: شما جوانان که در این آموزشگاه مشغول خدمت و فراگیری هستید، قرار است در رشته یا رسته عملیات ویژه انجام وظیفه کنید.
وی با بیان اینکه یگان ویژه؛ یگانی آماده، پرتوان و فعال در تمامی عرصه ها است، تصریح کرد: زمانی که در حوادث و بلایای طبیعی مردم نیازمند امداد و نجات هستند، افسران و درجه داران این یگان از اولین افرادی هستند که برای خدمت رسانی به مردم در صحنه حاضر می شوند؛ حضور نیرو های یگان ویژه در خدمت رسانی به مردم حین وقوع سیل در کشور گواه بر این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار