موضع جالب کمیته ملی المپیک درباره فوتبال

لوگوی فرارو فرارو . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۲۵
یس کمیته ملی المپیک گفت: تلاش کردیم عملکرد شفافی داشته باشیم و کمترین بحث و جدل را در مجمع کمیته شاهد بودیم.

سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در پایان مجمع کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش کردیم عملکرد شفافی داشته باشیم و کمترین بحث و جدل را در مجمع شاهد بودیم.
وی تاکید کرد: در سال پایانی کمیته، اولین استراتژی ما وحدت در ورزش و دومین آن شفافیت و پاسخگویی است. تمام منابع و مصارف ما شفاف است و مسیر همه فدراسیون نیز باید شفافیت حداکثری و سپس ایجاد نشاط باشد.
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: رویکرد ما کلان نگری بود به این معنا که تلاش کردیم از روزمرگی فاصله بگیریم. در آکادمی برآورد هزینه 20 میلیارد است و 10 میلیارد هم خرید هزینه داریم و تلاش می کنیم تا پایان سال کارهای مربوط به آکادمی را نهایی کنیم و نوسازی ها به نحوی باشد که تا 10 سال پاسخگوی قهرمانان باشد.
وی افزود: 2500 اثر در موزه سازماندهی شده است. تالار مشاهیر رونمایی شده و تالارهای جدید نیز رونمایی خواهد شد. تلاش ما برای توسعه بودجه وجود داشت و 43 میلیارد را در سه سال 120 میلیارد تومان کردیم و اگر در مجلس بودجه دولت را تصویب شود به مرز 200 میلیارد می رسانیم.  شاخص پرداخت بودجه نیز تدوین شده است.
صالحی امیری تاکید کرد: امسال میزان حقوق مزایای قهرمانان را 50 درصد افزایش می دهیم و کسانی که دغدغه بیماری دارند با پاسخ مثت حمایت ما رو به رو خواهند شد. هر قهرمانی که تا روز آخر سهمیه بگیرد در مجموع 90 میلیون تومان کمک هزینه دریافت خواهد کرد.
وی تصریح کرد: در سال جدید از مجموع 91 میلیارد و 300 میلیون تومان بودجه، 49 میلیارد و 800 میلیون تومان به فدراسیون ها پرداخت کردیم و از 76 درصد بودجه ای که امسال دریافت کردیم، 55 درصد آن را به فدراسیون ها دادیم . 3 ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار