با توجه به گرانی کاغذ و محدودیت های خرید حضوری کتاب در دوران شیوع کرونا، مجموعه عاشقانه های امیر امیری به صورت مجازی از طریق سایت طاقچه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، با توجه به گرانی کاغذ و محدودیت های خرید حضوری کتاب در دوران شیوع کرونا ، مجموعه عاشقانه های امیر امیری به صورت مجازی از طریق سایت طاقچه منتشر شد.
کتاب «تصدق نامه» مجموعه دل نوشته ها و خاطرات و شعرگونه های امیر امیری است که پیرامون موضوعات مختلفی از جمله مسائل اجتماعی و احساسات شخصی نگاشته شده است.
امیر امیری در این کتاب تمام نوشته هایش را با عنوان «تصدقت گردم» آغاز می کند. گویی که مخاطبانش را مستقیما خطاب قرار می دهد و با آنان گفت وگو می کند. او در این نوشته ها از آنچه که در ذهنش می گذرد، صحبت می کند. به راحتی و بی پرده حرف دلش را روی کاغذ می آورد و از عشق، زندگی اجتماعی، احساسات و عواطف خاص و ... صحبت می کند.
«تصدق نامه» نه شعر سپید و موج نو است و نه می توان آن را نثر به حساب آورد، چرا که موسیقی درونی و سبک خاص نگارش آن را از نثر روزگار ما متمایز می کند، از طرف دیگر گویا هر قطعه اتفاقی مستقل در زبان است و حتی گاه واژگان و ساختار مقدم بر محتواست.
این کتاب در ۱۰۰ صفحه تمام رنگی و با ویراستاری مقصود نعیمی ذاکر توسط انتشارات لک لک منتشر شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار