فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: 50 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان دهگلان کشف و ضبط شد.

سردار علی آزادی در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: با تشدید طرح های مقابله ای در پیشگیری از ورود مواد مخدر به استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری انتظامی دهگلان با انجام کار اطلاعاتی و عملیاتی یک دستگاه خودرو سورای حامل مواد مخدر شناسایی کردند. 
وی افزود: با هماهنگی های انجام شده اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی دهگلان خودرو مورد نظر در محور شهرستان متوقف و در بازرسی از آن مقدار 50کیلوگرم تریاک کشف شد. 
فرمانده انتظامی کردستان خاطر نشان کرد : در این عملیات راننده خودرو به همراه سرنشین آن دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد. 
کشف دام میلیاردی قاچاق در بیجار
فرمانده انتظامی استان کردستان در ادامه اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتی مبنی بر تردد محموله دام قاچاق در مسیر بیجار به دیواندره، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بیجار قرار گرفت. 
وی افزود: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در محور مربوطه به یک دستگاه کامیونت ایسوزو مشکوک شده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن تعداد 52 رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز کشف شد.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش دام قاچاق کشف شده بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این خصوص یک قاچاقچی احشام دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار