می توان گفت که این یادداشت حاکی از افزایش شدید سطح کشمکش ها در درون ساختار قدرت اسرائیل است. متنی که می خوانید بخشی از این یادداشت مهم است:

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
نامه نیوز: روزنامه صهیونیستی هاآرتص چاپ اسرائیل که از روزنامه های طیف مخالف کابینه نتانیاهو محسوب می شود، با انتشار سرمقاله ای که « عامیرام لوین » فرمانده سابق ارتش اسرائیل در شمال نسبت به ناکارآمدی سیاست های دولت این رژیم در قبال ایران انتقادات گسترده ای مطرح کرده است. این ژنرال رده بالای امنیتی و نظامی در این یادداشت هشدارهای زیادی به دولت این کشور درباره ایران داده و عملا نتانیاهو را در برابر ایران «بازنده» خوانده است. می توان گفت که این یادداشت حاکی از افزایش شدید سطح کشمکش ها در درون ساختار قدرت اسرائیل است. متنی که می خوانید بخشی از این یادداشت است:
بله، سیاست نتانیاهو در قبال ایران کاملا شکست خورده و تهران کارهای او را جبران خواهد کرد!
عامیرام لوین نوشت: دو سال پیش مقاله ای با عنوان «آنچه هر مادر یهودی باید بداند: نخست وزیر ، کابینه امنیتی و کابینه ما را به سمت جنگ می کشاند» نوشتم. در آن مقاله پیش بینی کرده بودم که ایرانیان نگران حملات ما به دمشق و درعا نیستند و فعلا تنها با ابزار دیپلماسی منطقه ای، بی سروصدا و چراغ خاموش جلو می روند. من در آن زمان فکر می کردم ایران با شکیبایی ضربات و حملات ما را تحمل می کند و هیچ واکنشی نشان نخواهد داد.
همان سال گفتم که سیاست معروف اسرائیل (موسوم به زبان خشن و صدای بلند) که سیاستی هجومی بود و مبتنی بر استراتژی «تحقیر ایران در سوریه از طریق برخورد مستقیم» بود، به اهداف خود نخواهد رسید؛ اتفاقا بدتر، این تاکتیک جبهه ای فرسایشی را مقابل ما اسرائیلی ها را باز خواهد کرد که در آن ایران را وادار به پاسخ متقابل می کند. من معتقدم که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار