عناوین مهم خبری تیم تراکتور۵۲

سخن خبر جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۳
مهمترین عناوین خبری تراکتور را هر روز در سخن بخوانید:

⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، پنجشنبه ۲۰ تیر:
⭕️ من و تبریز هر دو هیجان زده ایم/ می خواهم با تراکتور برای نخستین بار قهرمان لیگ شویم
سرمربی #تراکتور در گفت وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه: من امیدوارم بتوانم اتفاق تازه ای را به همراه تراکتور رقم بزنم و برای نخستین بار با این تیم عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کنیم. ایران کشوری است که آن را دوست دارم؛ درپی یک چالش تازه بودم و بنابراین به باشگاه جدیدی آمدم که انتظارات فراوانی از آن وجود دارد.
ما باید بازیکنان جدید را به خدمت بگیریم و قرارداد آنها را امضا کنیم؛ چهار یا پنج بازیکن، تراکتور را ترک کرده اند و این تیم می تواند سه بازیکن خارجی جذب کند. ما و شهر تبریز، جایی که تراکتور در آن قرار دارد هیجان زده هستیم چراکه می خواهیم نخستین عنوان قهرمانی لیگ را با این باشگاه کسب کنیم.
⭕️ اعزام کاروان تراکتور به ترکیه با بدرقه مدیرعامل
کاروان بازیکنان تیم تراکتور آذربایجان جهت برپایی اردوی دو هفته ای در کمپ تمرینی شهر ارضروم با پرواز اختصاصی هواپیمایی آتا عازم ترکیه شد.
⭕️ تیم فوتبال تراکتور، در روز نخست اردوی ارضروم، در یک نوبت تمرین کردند.
کاروان تیم فوتبال تراکتور که بامداد روز پنجشنبه (۲۰ تیر) جهت برپایی اردوی دو هفته ای، وارد ارضروم شد، در روز نخست این اردو، در یک نوبت تمرین خواهد کرد.
بر اساس اعلام سرپرست تیم، تراکتوری ها عصر امروز (پنجشنبه) و از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ترکیه، اولین نوبت از تمرین خود را در کمپ مجهز فوتبال ارضروم زیر نظر مصطفی دنیزلی برگزار کردند.
کمپ “پولات ریزورت ارضروم” در فاصله حدود پنج کیلومتری از مرکز شهر میزبان تراکتور است که، در فاصله پنج دقیقه ای از ...

سرخط اخبار