معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس راهور گفت: برای کنترل شهر در روز طبیعت ۳ هزار و ۵۰۰ تیم گشتی، ۲ هزار و ۵۰۰ موتورسوار در نظرگرفته ایم و ۴ هزار نفر نیروی راهور به صورت پیاده مستقر هستند.

به گزارش ایران خبر ، سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس راهور ناجا در گفت وگوی رادیویی در برنامه «فرش بفنشه» رادیو ایران اظهار کرد: حتی اگر شرایط ویژه امسال حاکم نمی بود، ما همیشه در ایام تعطیلات و سفرهای نوروزی سرکار حاضر هستیم. هر مأموریتی که برای پلیس راهنمایی و رانندگی باشد همکاران در درون و برون جاده ها به انجام وظیفه می پردازند.
او در ادامه درباره تمهیدات پلیس در روز طبیعت تاکید کرد: پیش بینی های لازم توسط پلیس انجام شده است. این ایام امسال متفاوت شده است. امسال باید مناسبت ها را مثل دید و بازدیدها، سفرها و روز طبیعت تعطیل کنیم و فکر کنیم که سال ۹۸ به جای ۱۲ ماه ۱۴ ماه بوده است. وقتی این ایام بگذرد و این مشکلات مرتفع شود می توان به راحتی به سفر و طبیعت رفت. مردم این ایام را خوب همراهی و همکاری کردند با پرسنل پلیس راه در جاده ها و ورودی و خروجی شهرها، به جز یک تعداد قلیلی که دنبال این هستند که هرطور شده هنجارشکنی کنند که با این افراد برخورد خواهد شد. اما اکثریت مردم همراه و همدل هستند. این طرح شامل روز ۱۳ فروردین، روز طبیعت هم می شود اما با یک شرایط ویژه تر. در این روز از ابتدای صبح همه همکاران در محل های خدمتی تعیین شده شأن حضور پیدا می کنند. از قبل هماهنگ شده است با شهرداری. همه تفرجگاه ها و پارک ها با موانع بسته است. کسی اجازه ورود ندارد و نباید تردد کنند. حتماً هم مردم همراهی خواهند کرد. حدود ۳ هزار و ۵۰۰ تیم گشتی در شهرها گذاشته ایم فقط برای کنترل این موضوع، ۲ هزار و ۵۰۰ موتور سوار مسئول این کار خواهند بود. ۴ هزار نفر فقط نیروی راهنمایی رانندگی به صورت پیاده مستقر خواهند بود.
معاون اجتماعی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار