در میان فیلم هایی که به تازگی اکرانشان شروع شده بود، فیلم کمدی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی به جمع فروش حدود ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان با بیش از ۷۶۰ هزار نفر مخاطب رسیده است.

آمار فروش فیلم های روی پرده تا ۳۰ آبان ماه نشان می دهد که برخی از سینماهای کشور یا تعطیل هستند یا اصلا مخاطبی ندارند.
به گزارش قدس آنلاین ، سامانه رسمی فروش فیلم های سینمایی آخرین آمار خود را تا پنجشنبه (۳۰ آبان ماه) به روزرسانی کرده و این آمار علاوه بر افت فروش فیلم ها، کم شدن تعداد سینماهای نمایش دهنده فیلم ها را نیز ثبت کرده که برخی صاحبان فیلم ها نیز به صورت غیررسمی به این مسئله اشاره دارند.
بر این اساس در میان فیلم هایی که به تازگی اکرانشان شروع شده بود، فیلم کمدی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی به جمع فروش حدود ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان با بیش از ۷۶۰ هزار نفر مخاطب رسیده، در حالی که از یک هفته قبل که جامعه شرایطی ناآرام داشت، با افت مخاطب و فروش روبرو شد.
این فیلم پنج شنبه هفته گذشته ۱۴۶ سالن سینما را در اختیار داشت اما در سامانه فروش سینما برای شب گذشته تعداد کمتری سینما درج شده است. البته این اتفاق برای دیگر فیلم ها نیز رخ داده است.
فیلم «سمفونی نهم» محمدرضا هنرمند هم که مانند دیگر فیلم ها از ناآرامی های اخیر ، تاکنون بیش از ۳۶۴ میلیون تومان فروش و ۲۷ هزار نفر مخاطب داشته است.
دیگر فیلم کمدی این روزهای سینما، «چشم و گوش بسته» به کارگردانی فرزاد موتمن است که تعداد سینماهای آن نیز نسبت به یک هفته قبل کمتر شده است. این فیلم تا به حال حدود ۲ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان فروخته و حدود ۱۷۶ هزار نفر هم تماشاگر داشته است.
اما در بین سه فیلم کودک روی پرده، «منطقه پرواز ممنوع» امیر داسارگر وضعیت بهتری نسبت به بقیه دارد. این فیلم حدود نیم میلیون تومان فروش داشته و نزدیک به ۷۰ هزار نفر هم به تماشای آن نشسته اند.
همچنین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار