تهیه کننده سریال «فوق لیسانسه ها» درباره زمان پخش این مجموعه تلویزیونی گفت که تلاش ما بر این است هرچه زودتر «فوق لیسانسه ها» به آنتن برسد اما زمان پخش را تلویزیون مشخص می کند.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، «فوق لیسانسه ها» اواخر فروردین 98 در دانشگاه خوارزمی کلید خورد. سریالی که این روزها بعد از میدان انقلاب به بیمارستان جم رسیده اند و رضا جودی تهیه کننده آن خبر از گذراندن 50 درصدی تصویربرداری «فوق لیسانسه ها» می دهد.
رضا جودی تهیه کننده این سریال 40 قسمتی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم ، گفت: این سریال قطعاً جذاب تر از فصل های قبلی است و همزمان با تصویربرداری که به نیمه رسیده است، مراحل فنی مثل تدوین و ساخت موسیقی در حال انجام است.
سریالی که پیش از آن نامش «لیسانسه ها» بود و در دو فصل به تولید رسید و فصل سوم آن با نام «فوق لیسانسه ها» برای تولید در شبکه سه سیما تصویب شد. هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، بیژن بنفشه خواه، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، عزت الله مهرآوران، پریسا مقتدی، افشین سنگ چاپ، سیاوش چراغی پور، مریم سرمدی، فرخنده فرمانی زاده و عرفان برزین از بازیگران این پروژه هستند.
تهیه کننده «فوق لیسانسه ها» در پاسخ به این سوال که بازیگر جدیدی به پروژه اضافه نشده است، گفت: هنوز بازیگر جدیدی به عنوان بازیگر نقش اصلی اضافه نشده و همه چیز را سِیر داستان «فوق لیسانسه ها» مشخص می کند.
رضا جودی درباره لوکیشن جدید «فوق لیسانسه ها» گفت: فوق لیسانسه ها بعد از بیمارستان جم در شهرک همای تهران به کار خودش ادامه می دهد.
وی در خصوص زمانِ پخش «فوق لیسانسه ها»، تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است هرچه زودتر «فوق لیسانسه ها» را به آنتن برسانیم؛ چون مردم منتظر تماشای آن هستند. احتمالاً اواخر پاییز یا زمستان، «فوق لیسانسه ها» آماده شود اما تلویزیون باید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار