اکبر ورودی می گوید مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برای برکناری وی از ریاست هیات دوومیدانی این استان تحت فشار بوده اند.

به گزارش خبرنگار مهر ، آغاز فعالیت مهدی مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی با تغییر عجیب رئیس یک هیات استانی همراه بود. اکبر ورودی که تنها کمتر از سه ماه از ریاستش در هیات دوومیدانی استان اردبیل نمی گذشت برکنار و منصفی جایگزینش شد.
اکبر ورودی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اتفاقات رخ داده اخیر و ارتباطش با عدم شرکت وی در انتخابات فدراسیون گفت: در خصوص انتخابات دوومیدانی که در تاریخ ۱۹ اسفند برگزار شد من و بسیاری از روسای هیات های استانی در نامه ای به سرپرست فدراسیون عنوان کردیم که به علت شیوع کرونا قادر نیستیم به تهران بیاییم.
وی افزود: من برای وزارت ورزش و جوانان احترام ویژه ای قائلم اما کاش آن مجمع را برگزار نمی کردند. تمام اماکن ورزشی و فعالیت های ورزشی در روزهای شیوع کرونا تعطیل شد و مدام از ما خواسته می شد تا در خانه بمانیم. همسر من کارمند علوم پزشکی است و نگرانی و وضعیت قرنطینه ما بیشتر از سایرین هم بود.
رئیس سابق هیات دوومیدانی استان اردبیل گفت: متاسفانه در اظهاراتی غیرمنصفانه و ناجوانمردانه به من می گویند شما به خاطر فلان کاندیدا یه مجمع نیامده ای، آیا سایرین که نیامده اند هم به خاطر فلان کاندیدا نیامده اند؟ همه افرادی که به درخواست مسئولان گوش داده و در خانه مانده اند هم برای یک کاندیدا این کار را کرده اند؟
وی با اشاره به برکناری اش از ریاست هیات استان تصریح کرد: ۲۸ اسفند آقای مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون معارفه شدند و ظهر همان روز نامه عزل من را فرستادند یعنی اولین کاری که آقای مبینی در فدراسیون انجام دادند برکناری من بود.
ورودی ادامه داد: مقاومت اداره کل ورزش و جوانان که برای برکناری من تحت فشار بود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار