رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد سرمربی تیم ملی ایران تا قبل از شروع لیگ برتر در نیمه اول شهریورماه انتخاب خواهد شد. […]

محمدرضا داورزنی عصر امروز پنجشنبه در تشریح آخرین وضعیت این رشته و انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: پیش از شروع مسابقات لیگ برتر سعی می کنیم سرمربی تیم ملی را مشخص کنیم. در حال حاضر هم از فدراسیون جهانی خواسته ایم که میزبانی نوجوانان یا جوانان جهان را به ایران بدهد که البته اولویت ما مسابقات نوجوانان است.
رئیس فدراسیون والیبال ایران درباره آخرین وضعیت درخواست ایران برای بر عهده گرفتن میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان و نوجوانان جهان، توضیح داد: ایتالیا و بلغارستان مذاکراتی با FIVB داشته اند تا میزبانی مسابقات جوانان جهان که قرار است در دو کشور برگزار شود، در این دو کشور باشد. به جز مرحله فینال رقابت های قهرمانی جوانان جهان که میزبانش ایتالیاست، ایران نیز درخواست کرده که یا به صورت مشترک میزبان مرحله نخست این مسابقات باشد یا میزبان مسابقات نوجوانان جهان باشد. با وجود در خواست این سه کشور قرار است هفته بعد تصمیم نهایی اعلام شود.
داورزنی در گفت و گویی رادیویی با برنامه ورزش ایران از رادیو ایران افزود: ما اعلام کرده ایم که هم می توانیم میزبان مشترک با ایتالیا برای رقابت های جوانان باشیم و هم تنها میزبان مسابقات نوجوانان شویم. رقابت های نوجوانان برخلاف مسابقات جوانان قرار است در یک جا برگزار شود که ما ترجیح می دهیم مسابقات نوجوانان را میزبان باشیم.
داورزنی در پاسخ به این سوال که آیا دلیل تأخیر در اعلام میزبان وضعیت کرونا در جهان است؟ توضیح داد: خیر، بالاخره فدراسیون جهانی سیستمی دارد که با کشورهای صاحب نام در والیبال جهان صحبت می کند تا توسعه والیبال در رده های سنی صورت بگیرد. ما درخواست خود را داده ایم اما همانطور که می دانید ...

سرخط اخبار