منتظر تغییرات اساسی ویلموتس در تیم ملی باشید/ تماشاگر از دیدن این فوتبال لذت می برد

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: فکر می کنم باید برخی بازیکنان از تیم ملی بروند تا جوانگرایی در دستور کار ما قرار بگیرد و این مطمئناً با سابقه ای که از ویلموتس در بلژیک داریم در تیم ملی اتفاق خواهد افتاد.

سرویس ورزش مشرق – دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال با هدایت مارک ویلموتس رودرروی کره جنوبی در زمین چشم بادامی ها با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید. در این مسابقه باز هم روی تداخل دو تن از مدافعان میانی تیم ملی و اشتباه فردی دروازه خود را باز شده دید اما در نهایت با فشار بیش از اندازه ای که روی دروازه کره جنوبی وارد کرد موفق به جبران گل خورده شد.
میرشاد ماجدی در گفت و گو با مشرق ، درباره دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان برابر کره جنوبی اظهار داشت: واقعاً خوشحالیم که تیم ملی فوتبال مان به حالتی رسید که دو مهاجم ثابت را در زمین قرار می دهد. تعداد دفعاتی که به حریفان مان حمله می کردیم بیشتر از قبل شده است. موقعیت های زیادتری به دست می آوریم و کاری ندارم که به کره کم گل زدیم ولی اینکه میل به گلزنی در تیم ملی بیشتر شده جای امیدواری است.
وی افزود: گرچه هنوز نیاز به زمان داریم تا ببینیم چه تفکری در ذهن ویلموتس هست ولی از نظر من در این دو بازی روبروی سوریه و کره جنوبی تماشاگر بازی از دیدن فوتبال لذت برده است. دلیلش هم این است تیم ملی مان، هم فوتبال هجومی ارائه کرد، هم گل زده، هم موقعیت سازی داشته و هم مالکیت توپ را از آن خود کرده است.
کارشناس فوتبال کشورمان درباره تأثیرگذاری سرمربی جدید روی نحوه بازی تیم ملی گفت: فکر می کنم این بیشتر بازی خود بازیکنان بود که تلفیق شده با نگاهی که سرمربی جدید به فوتبال هجومی دارد. این تنها خصیصه بازی دیروز بود اما من فکر می کنم هنوز زمان نیاز است تا مارک ویلموتس افراد جدید تیم را بشناسد. لیگ ما مطمئناً بازیکنان جوان و مستعد بیشتری برای تیم ملی خواهد داشت.
ماجدی خاطر نشان کرد: ما در ...

سرخط اخبار