پارسینه: معین شریفی ۳۶ ساله، از سه روز قبل در جنگل های کردکوی ناپدید شد. حالا همسر او ماجرای گم شدنش را شرح می دهد و معاون امداد و نجات هلال احمر استان گلستان در گفتگوی اختصاصی با رکنا از نحوه عملیات امداد و نجات می گوید.

نام جنگل های کردکوی که همین چند وقت قبل به خاطر گم شدن سها رضا نژاد سر زبان ها بود حالا بار دیگر با گم شدن مرد جوان به نام معین شریفی روی تیتر اخبار حوادثی قرار گرفته است.
معین شریفی اهل و ساکن کردکوی، از سه روز قبل وقتی به قصد پیاده روی دل به جنگل زد ناگهان ناپدید شد.
همسرم برای پیاده روی رفته بود
همسر معین شریفی در گفتگوی اختصاصی با رکنا در مورد روز گم شدن همسرش گفت: «ساعت پنج و پنج دقیقه روز سه شنبه بود که همسرم از خانه بیرون رفت. برنامه پیاده روی داشت و به من گفت که ماشینش را در خیابانک می گذارد و در جنگل پیاده روی می کند و بعد پیاده به سمت ماشین برمی گردد. من با او تماسی نداشتیم و وقتی تا ساعت ده و ربع شب به خانه نیامد، تماس گرفتم، اما موبایلش در دسترس نبود. برای همین با شاگرد مغازه اش تماس گرفتم و او گفت: از ساعت هشت هر قدر با معین تماس گرفته موبایل او در دسترس نبوده است.»
همسر معین در ادامه گفت: «همسرم جدیدا پیاده روی روزانه را شروع کرده بود. او کوهنورد حرفه ای نبود، اما منطقه را می شناخت و به مسیر جنگلی آشنا بود.»
معین شریفی در آخرین تماسش چه گفت؟
همسر معین شریفی در مورد آخرین حرفی که معین به شاگرد مغازه اش زده بود گفت: «شاگرد مغازه همسرم می گوید که در آخرین تماسی که همسرم ساعت هشت شب با او گرفته بود، گفته بوده که پیاده روی اش تمام شده است و دارد از جنگل به سمت پایین برمی گردد.»
وقتی غیبت معین طولانی شد، همسر او که دلواپس شده بود، با پدر معین تماس گرفت و بعد از موضوع به اطلاع نیرو های امداد و نجات هلال احمر و پلیس رسید.
همسر معین شریفی در آخر گفت: «خودرو ۲۰۶ همسرم در همان نقطه ای که به من گفته بود برای پیاده روی ...

سرخط اخبار