محسن هاشمی باز هم تاکید کرد: قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم

لوگوی اعتماد آنلاین اعتماد آنلاین . یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۸
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران با تاکید بر علاقه اصلاح طلبان برای حضور انتخابات 28 خرداد 1400 سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم.

اعتمادآنلاین|  محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران درباره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: این انتخابات برای ایران پیش رو بسیار مهم است و باید احزاب قوی با ارائه برنامه مشخص برای انتخابات 1400برنامه ریزی کنند.
رییس شورای شهر تهران افزود: اصلاح طلبان باید از ایران و آینده تصویر سازی کنند. برنامه های خود را به مردم بگویند و روشنگری کنند و تیمی را معرفی کنند که بتواند این برنامه را اجرا کنند.
یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس یازدهم و مجلس خبرگان رهبری 28 خرداد 1400 برگزار خواهد شد.
به گفته مدیرکل انتخابات وزارت کشور، انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه، میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در 3 حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و 372 شهر و چهل هزار و 620 روستا و تیره عشایری برگزار می شود.
منبع: ایرنا

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.